Gizli Kullanıcıların çoğu sizce?

Sitedeki sorulara biraz dikkatli bakın..

Cinsellik, kadın erkek ilişkileri ve din gibi insanların dikkatini çekecek soruların çoğunu Gizli Kullanıcılar sormuş.

Tepki çekecek şekilde, aynı fikirde olmayanları kızdıracak soruların da.

Şimdi gelelim asıl noktaya:

Sizce Gizli Kullanıcı'lar saf ve masum troller mi?

Yoksa sitenin daha çok üye kazanması, üyelerin saatlerce sitede kalması ve ve daha çok para kazanması için maaşla tutulan insanlar mı?

Bu sorudan sonra üyeliğim uçurulabilir.. Farkındayım, ama bazen kendimi aptal gibi hissediyorum.

Kendini zeki sanan insanların istediği gündem ağırlıklı beslendiğim için :)

• Masum ve meraklı çocuklar
    A seç
  • Art niyetli troller
    B seç
  • Sitenin maaşlı elemanları
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir sorudan 3 soru çıkarıyorum bende elimde olmadan bir çırpıda.

1= Bu gizli kullacı olanlar, ne menem bir atma, tutma ya da giydirme veya itirafta bulunma, o biçim cümle kurma fikriyatında dırlar ki , hani zaten foto koymama rahatlığıyla ve altıüstü bir nick sıfatıyla bilemedin cinsiyet, yaş detayıyla olmanın zaten sağladığı yeterli bilinmezlik ayrıcalığı onları bir türlü kesememektedir?

2= Nasıl bir korku, kaygı,ön yargı,yargısız infaz,empatisizlik ve baskıdan mütevellit ateş çemberi içinde yaşıyoruz insanoğlu olarak ta, bu kadar lükse rağmen gizli kullanıcı olma sıfatının varlığına muhtaç bir nevi ezik haline geliyoruz?

3= Eğer maaşlı vatandaşlarsa ( ki ben sanmıyorum hani belki kurucu editörler olabilir olsa olsa o da arada bir ) velev ki ortada bir maaş varsa ne kadardır? Zira ben de pekala işbaşvurusu yapabilirim..Kafamızda lafımızda,( sayın susmuşmavi mazallah sizin kadar olmasa da ) iyi çalışıyor ,Burda boşa kürek bunca lafı edip bedavaya mesai yapmaktansa üste para almaya seve seve atlarım yani. Bir ayın sonunda bilinmez kullanıcı silahıyla memlekette soru ve cevaplarımdan savaş bile çıkarırım evvelallah:)

(Sizin nezniniz de ilgililere duyurulur efendim)

4 =Acep bir koşu gidip gizli kullanıcı olsam da hiç olmadı bilinçaltı açık edemediğim ya da anca kör kuyu ya da kel kıyılara bağırarak diyebileceğim şeyleri, küfürleri ver yansın saksı içi patlamamış tohumcuk fikirleri döküp te şöyle bir hafifleyiversem mi:) ne dersiniz iyi gelir mi ruhuma?

Sonuncusu kendi kendime yüksek sesle sorduğum bir soru olduğu için saylanmasın sayın sorucu arkadaşım,zatı halinize talebimdir! :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• bence çoğu provakatör.

0|1
    0|0
  • saf ve temiz gizliye hayranız:)) gizliliği kullanıp atıp tutanları çıkışta dövüyoruz:)

0|1
    0|0
  • bütün soruları neredeyse gizliler soruyor

0|1
    0|0
  • sitenin maaşlı elemanı olduğunu sanmam

0|1
    0|0
  • hem a hem b :)

0|0
    0|0
  • A dedim ben de onlardanım

0|0
    0|0
  • Bunlar hep dış mihraklar

0|1
    0|0
  • masum olarak görüyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ben gizliyim ne olmuş yani bu bana verilmiş haktır

0|0
    0|0
  • bende gizliyim cünkü kimseyle tartısıp profilimi afise etmek istemiyorum...maas filan almıyorum site zaten reklamlardan kazanıyor verdigi tek sey 20 liralık tisört bir de maaslı üye mi tutacak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çoğu kendini ispatlama çabasında olan bir takım basit insanlar...

0|1
    0|0
  • ben de bazen gizli soruyorum, bazen gizli cevaplıyorum.ne var arkadaşım bunda :) bu kadar düşünücek, kendini ifşa etmek istemiyor demek ki

0|0
    0|0
  • Gizli soruyosa ya trolldür ya da utanmıştır.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ajanlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • A ve B de yoğunlaştım.

0|0
    0|0
  • Art niyetli troller