Hayatınızda hiç filmdeymişsiniz gibi hissettiğniiz bir anınız oldu mu?

soru başlgıında belirttiğim gibi.Benim oldu mesela.Örn:sevgilimden ayrılcaktım tuttu kolumdan sarıldı ağladık cidden film gibiydi.sizin böyle anlarınız var mı? Romantik olmak zorunda değil tabi.

Güncellemeler:
anladım hepinizin varda üstten bir anlatsanaız :)

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu zaman. .

2|0
    0|0
    • en son Ankara çiğiltepe köprüsünde bir transporter markalı araç arkamdan çarptı, 15 metrelik yerden betona çakıldım, son hatırladığım şey ( düşerken ) annemin 10 sene önce yaptığı ıspanaklı gözlemeydi.

• banada küçükken araba çarpmıştı.Erzurumdaydım bilmediğim yer tabi nerde naraba gelcek bilmyiroum.Cips vardı arkamda annem cips yememe kızıyodu bende arkama saklıyarak yoldan geçmeye çalıştım.Şak bir araba vurdu.kalktım ve cipsim nerde dedim.O günden sonra böbrek rahatsızlıgım basladı ama geçti çok şükür :D

• :) cipsin hayatında önemli yeri varmış maşallah

Erkekler Ne Diyor 9

• kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra yastıga kafamı koyunca kokusunu hissettim,gözlerim dolmuştu o zaman yatagımda kokun gibi şarkı sözleri duyunca hep aklıma gelir, film gibi olmasada şarkı tadında bişeyler yaşadım :)

1|0
    0|0
  • Guzel olan seyler neden filmlerle kiyaslanir pek anlamiyorum

0|0
    0|0
  • gecenin 11inden sabahın 5 ine kadar aksiyon filmi çekmişliğimiz vardır :)

2|0
    0|0
  • Mesela sevgilimle cinsel birleşme sırasında -o üstümde ben yatıyorken- bir an onu Mısırlı tanrıçalara benzettim. Yavaşlatılmış şekildeydi sanki.

0|0
    0|0
  • Her anımı kendimi filmdeymiş gibi hissederek yaşıyorum. Gerçekten.

0|0
    0|0
  • Bazı anlarda oyunun içindeymişim gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Hayat film zaten. Ama hep ileriye sarıyor bu flim, geri tuşu yok amk.

0|0
    0|0
  • öncelik okmeydanında ve ismin m.r.eyse benle yaşmış olabilirsin dicem bu olayı :))

0|0
    0|0
  • çok olmuştur. kovboy gibi düşünmüşümdür mesela. dağıtayım bir bara girip ortalığı. Susan'ı alıp atıp atımın terkisine dört nala Arizona çöllerine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• geçen yıl babamla kavga etmiştik beni evde kovalamaya başladı ama nasıl kaçıyorum aksiyon filmi gibiydi .d.d..d.sd..s

1|0
    0|0
  • sevdiğim adamla 2 hafta aynı evi paylaşmıştım ona sarılıp uyuyordum öperek uyandırıyordum gündüzleri ulus parkı geceleri lunapark film gibiydi o 2 haftam..

0|0
    0|0
  • Film değilde bazı durumların kamera şakası falan olduğunu düşnüyorum:)

0|0
    0|0
  • yok valla yaa o kadar zorladım hafızamı hayatım galiba b.mb.k bişey benim

0|0
    0|0
  • Oscar'lık film çekerim ben.

0|0
    0|0
  • Benimki hep korku filmi .

0|0
    0|0
  • her an film gibi zaten bende sonunu merak ediyorum