Tehdit edilseniz ne yapardınız?

Arkadaslar biriyle cıkmaya basladınız.bir zaman cıktınız ve ayrıldınız ve bu kişi sizi tehdit etmeye basladı.Ailenıze soylemekle veya bazı acıklarınızla.Ne yapardınız?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• bir musibet bin nasihatten iyidir.

bu sana ders olur da hayatına baskaları gırdıgı zaman aynı acıkları vermezsın...

1|0
    0|0
    • kurtulmak ıcın napabılım ya haklısın

• ben her koşulda savcılıga dılekce verırım,suc duyurusunda bulunurum ama sen aılenden dolayı boyle bırsey yapamayacagını dusunuyorsan,aılene durumu anlat,bana uygun olmadıgını dusundum ve arkadaslıgımı kestım,o da aılene yalanlar atıp evdekı huzurunu bozacagım dıyor.ne anlatırsa hersey yalan haberınız olsun de.

• cok mANTIKLI TSKLER

Erkekler Ne Diyor 16

• "Bazı açık"ların büyüklüğü söz konusuysa bile onun her dediğini yapmayı seçmeyin..

Ailenizden açılabileceğiniz birini bulmayı deneyin. Bulamazsanız tehdit edene emniyet ve savcılığa gideceğinizi söyleyin. Ve tehdit devam ederse gidin de zaten..

Savcılığa gidip bir dilekçe vermenize bakar. Soruşturma aşamasından sonra Sulh CEZA Mahkemesinde dava açar.

Telefonla tehdit varsa mahkeme geriye dönük 1 yıllık telefon mesajlarını operatörden ister. Vesaire vesaire..

Hakkını ara derim..

2|0
    0|0
  • Aynı şeyi ben de yapacaktım ama tam yapmaya kalktığım günlerde bir yasa çıktı. Önceden sadece evliler için geçerli olan yasa genişletilip, sevgililer için de geçerli oldu. Tehtit varsa savcılığa gidebilirsin hatta önce bir avukata gidip, izleyeceğin yolu detaylı olarak konuşablirsin.

1|0
    0|0
  • Bir kere prim verdinmi her turlu kullanir seni maddi manevi somurur cinsel olarakta faydalanir elinde oyuncak olursun. En iyi ihtimalde darp ederim ben. Tabi sen bayansin sana tavsiyemde savciliga suc duyurusunda bulunacagini soyle yine uzak durmazsa sikayetci ol inceldigi yerden kopsun yoksa basina bela olur

0|0
    0|0
  • Açık vermicektin sende her önüne gelene güvenme.Neyse git önce ailene sen anlat sonra adama ikilemesini söyle.

1|0
    0|0
  • ona ailenin sana guvendgini ve ne soglerse senin arkanda oldugunun hissini ver. . ama ondan kime diyebilir misal annene buna ondan bahset devamli benim pesmde gibilerinden rahatsz oldugunu seni zorladgni sogle. ilk kafadan ona guveni kalmasn. sonra dese bile. misal annen sana inanacaktir.

0|0
    0|0
  • abin varsa ona söyle halletsin elemanı :)

1|0
    0|0
  • bende tehdit ederdim ;)

1|0
    0|0
  • sülalesii ortadan kaldırırım beni edenin..

1|0
    0|0
  • ne kadar süredir tehdit ediyor? yardımcı olalım sana

0|0
    0|0
    • 6-7 aydır pesımde.hıc bu kadar yuzgoz olmamstık ama.bundan once sadece karsıma cıkıordu gozdagı verıor gıbı.su son bır haftadırda tehdıt edıor

• durumunu anlat bana biraz ona göre yön verelim alıştırmıssın sen, ekle beni.

• Açıklar ne onu söyle cevabı vereyim .

0|0
    0|0
    • ya adamın elınde delıllı bırsey okkı acıktan kastım sadece kendıye gorusmeme aılemın tepkılı olması

• Bırak bişey yapamaz delil olmadıktan sonra ne derse desin boş .

• Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • bende tehdit ederim :D

1|0
    0|0
  • O kişiyi hahatına soktuğun için sana kızarım

1|0
    0|0
    • ınan bende kendıme kızıorum ama bu ısın ıcınden cıkamıorum napcam

• yok

• tehdit ne amaçlı korkacağın bir şey yoksa

• 100 kere 1000 kere dedik açık vermeyin diye.çıplak fotoğraf ya da yaşadıklarınızla ilgili tehdit ediyor dimi?akıllanmazsınız siz.iyi olmuş...

1|0
    0|0
  • Suç duyurusunda bulun

1|0
    0|0
  • benim dayım mafya sıktırcam hepinizi. de kjlşjşjşkj

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tatlı dille vazgeçir.olmadı açığını ara.

1|0
    0|0
  • Ülkede adalet yok belki ama kanunlar var neyseki en azından suç duyurusunda bulunurum.Mahkeme kağıdı eline geçsin yeter ona.

1|0
    0|0
  • ne kadar açığım olursa olsun çok tehdit aldım ama hiç boyun eğmedim eğmem ne hata yapmıssam ailemle paylasırım tek basına çözmekle ugrasamam bir büyüğümden yardım isterim

1|0
    0|0
  • diklendim bişey yapamadı

1|0
    0|0
  • ben o açığı kimseye vermem mutlaka onun da açığı vardır

1|0
    0|0
  • Ondan önce durumu aileme ben anlatırdım. Ne olacaksa olsun.

1|0
    0|0
  • ben çocukla çıkmamıştım bile. çıkma teklifini reddettim diye triplere girdi. telefonda tehdit etti, arkadaşlarıyla haber gönderdi şu gün şuraya gelsin bir daha konuşalım falan diye. yalnız yaşıyorum normalde .kapıma dayandığını bilirim. ama yanlış geceyi seçmişti. o akşam yemeğine polis nişanlımı davet etmiştim.

1|0
    0|0
  • tehdit önemli bir suçtur şimdi yaptığımı yaparım beni tehdit eden biri vardı suç duyurusunda bulundum eylülde mahkemem var en az 2 yıl ceza alacak şimdi yalvarıyor tehdite boyun eğmemek lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor...