Real Madrid'den nefret edenler kimler?

meraba ben 9 yaşından beri atletico madrid taraftarıyım ne yaparsın işte sevmişiz bi kere daha avrupa'dan futbol programında aşık olmuşuz. ben bu nedenle nefret ediyorum real'den peki siz ?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Barca taraftarıyım ama real madrıdden nefret etmıyorum cunku pepeye karsı saf duygularım var :D pepeyi çok seviyorumm :) c.ronaldo dan nefret edıyorum ama bu real madride karsı negatif olmama yetmıyor tabii:)

0|1
    0|0
    • fenerbahçeden sonra en sevdiğim kulüp real madrid'dir ama ben de ronaldo'yu sevmem.real ile ilgili tek sevmediğim şey ronaldo'dur diyebilirim hatta mesut özil'in dua etmesinin bi yerine batması daha da antipati uyandırdı bende. link

• :)) Tabii ki önce Fenerbahçe...

Kızlar Ne Diyor 6

• Barca daha sempatik geliyor bana :D

0|1
    0|0
  • Ben. Ronaldo geldi, takımı hemen sattım.

0|1
    0|1
    • fenerbahçeden sonra en sevdiğim kulüp real madrid'dir ama ronaldo'dan bende nefret ederim.real ile ilgili tek sevmediğim şey ronaldo'dur diyebilirim zaten sevmezdim mesut özil'in dua etmesinin bi yerine batmasından dolayı iyice sinir oldum link

• Yakışıklı futbolcular varsa nefret etmem. Yoksa ederim.

0|1
    0|1
  • Nefret etmiyorum ama sevdiğimde söylenemez.

0|0
    0|0
  • sevmiorum

0|0
    0|0
  • seviyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Barcelona'dan da Katalunya'dan da nefret ediyorum. Kendimi bildim bileli Real Madrid'e sempati beslerim. .

0|1
    0|2
  • Nefret degil ama hicbir zaman sevemedim.Barcelona'nin Robnaldo'lu zamanlarinda Barca'yi tutardim.Sonra futbolun hicbir zaman sadece futbol olmadigini ogrendim.Fasist Franco'nun takimiydi Real.İyice sogudum.Los Galacticos'u kurdugunda bile,o kadrodaki oyunculari sevmeme ragmen, Real adina alisamadim.

0|1
    0|0
  • Ben eziklerden nefret etmem. Gülerim. Benim için Real Madrid, karşısında Barça'yı görünce dizleri tir tir titreyen ezikler topluluğudur. Geçmişteki kocasıda Galatasaraydır... Kumamız da barça

0|1
    0|0
  • Türk oyunculardan sonra biraz sevmeye başladım ama burjuva tayfasını temsil ettiğine inandığım için hoşlaşmıyorum:)

0|1
    0|0
  • bende barça taraftarıyım o yüzden sevmiyom madridi

0|1
    0|1
    • bizim türkler var yoksa nefret edicektim onlara dua etsinler

• Çocukluğumdan beri aşık gibiyim Real Madrid'e Hala Madrid :D

0|0
    0|1
  • Çocukluğumdan beri Real taraftarıyım ciddi ciddi takip ederdim ama artık sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • M.United,B.Dortmund,Ac Milan,S.Bükreş,Kızılyıldız iyidir real tu kakadır

0|0
    0|0
  • İspanyanin hiç bir takımını sevmiyorum

0|0
    0|2
  • Barça taraftarıyım,Real madride karşı bi nefretim yok ama bi sempatimde yok nedense.

0|0
    0|0
  • koyu bir real madrid taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • aksine zevkle ızlıyorum yakında macına gıdıcem barnebau yaa :D

0|0
    0|0
  • Sırf barcelona'dan nefret ettiğimden ötürü Real Madrid taraftarı oldum ben o derece

0|0
    0|0
  • Real den nefret etme gereksinimi duymadım hiç bir zaman :)

0|0
    0|0
  • Ben aşığım Real'e :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...