Hayatta tek istediğim şey kendime güvenmek ama kendime güvenim yok

benim kendime güvenim yok,kendimi yalnız hissediyorum yani şunu demek istiyorum ben şuana kadar hep başkasının adım atmasını,başkasının bana selam falan diyip benimle tanışmasını arkadaş olmamızı bekledim ama şuana kadar elde var=0 yani ilk adımı atması gereken benim bunu biliyorum ama yapamıyorum kendime güvenim yok işte. güvenimin , cesaretimin yerine gelmesi için ne yapmam lazım ? yeni kişilerle tanışmak istiyorum (sanaldan değil) bunu ben yapmak istiyorum ilk adımı atan ben olmak istiyorum hatta her gece ağlıyorum bu yüzden ,lütfen yardımcı olun sizin önerileriniz benim için çok değerli .

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bu kafayla gidersen zor bak bende böyleydim biraz dışarı çık arkadaşlarınla onlar seni ortamına götürsün el sıkış falan bunlar önemli insan ihtiyaç duyar

0|0
    0|0
    • İşte ben bunalrı düşünemiyorum zaten Üstüne bide içe kapanık birisiyimdir ben

• :D bana takıl evden atıl qweqweq

• :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Ozguvenini kazanmalisin yoksa bu hayatta hep pasif kalirsin zarari sana olur gelisim ve guvenle ilgili kitablar oku deneyim yap ve atilim yap kendi kedine deki ucunda ölüm yok ya =)

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştır. Bende de tıpatıp aynısı var. Ağlama hariç. Biri bana güvenimi geri versin.

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır böylesin

0|0
    0|0
    • Hep böyleydim farkına varmam biraz geç olsada

• Ne kadar olursa olsun gitmeliyim yoksa hayatım boyunca hep böyle olucam

• ne güzel git bakalım

• hayatta tek istediğini düşündüğün şeye sahip olamyıcak olmanın üzerinde yarattığı gerginlik seni senden alıp da seni sende bırakmazken üzerinde geçen bir kuşun kafana sıçmamış olmasına sevinmemeyi bizden öğrenecek değilsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden peki? Neyin eksik ya da yanlış olduğunu düşünüyorsun da güvenmiyorsun kendine?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kendime şuana kadar hiç güvenmedim güvenimin gelmesi istediğim tek şey değişmek istiyorum kndime güvenmek,içe kapanık olmamak hayata karşı yenmek istiyorum bu huylarımı

• Sorun orada zaten kimse her şeyi bilemez kimse kusursuz olamaz ne güzellik olarak ne akıl ne de huy olarak. Mantık çerçevesine oturtman lazım düşüncelerini seni sen yapan güzel yapan şey farklılığın. Dış görünüş bir noktadan sonra geri plana düşüyor zaten bütün ilişkilerde, önemsiz mi? Hayır değil ama bütünüyle baz alınacak bir noktada da değil. Oku neye ilgi duyuyorsan dünyadan etrafından haberin olsun genel kültürünü geliştir ki bir ortama girdiğinde rezil olurum korkusuyla susmak zorunda klma

• Gerçekten çok haklısın arkadaşım

• kendini sevmen lazım

0|0
    0|0
    • Nasıl işte kendimide sevmiyorum sevsem kendime güvenirdim zaten :/

Yükleniyor...