Bayanlar kime seni sevmiyorum diyemez?

Kız ayrılmak istedi ayrıldı. Barışmaya çok çalıştım olmadı. Arama falan dedi hayatımdan çık dedi ama sevmiyen biri sevmiyorum istemiyorum demez mi? Neden sevmiyorum diyemiyor.

Not: Kötü niyetli biri değil masum bir kız. Başta sorun mesafeler sanıyodum ama biraz ilgisiz olmuşum hatamı anlayıp af diledim. Arama falan diyo ama kendide bazen mesaj atıp arıyor.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• mesafe olmuyor bence ya. o senin hayatının içinde olmuyor tam olarak oda senin hayatının içinde

0|1
    0|1
    • Ya mesafeleri aşmamıza az kaldı. Onada söylemiştim yani planlarımız aynıydı düşündük herşeyi.

• fazla üstüne düşme en azından öyle davran herkes yerini bilsin

• Benden biraz küçük ama olgun kişilikli. Uzaktayız diye belki oldu bunlar. Ya nasıl anlatsam size hani kendinizin aynısını görürsünüz karşınızdaki kişide aynen öyleydi. Bunu oda söyledi.

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki de seni kırmak istememistir

0|1
    0|0
    • Konuşunca çok iyiyiz. Bigün geçiyo tam tersi oluyo. Yengeç kadını bende yengeç erkeği :) nabıcam bilmiyorum

• DENGESİZ...

0|0
    0|0
    • biliyorum ama seviyorum nabıyım :)

• işte onu da dengesiz olduğu için yapıor :D kenedeni nrmal brisi sanıyor :D onu elde et snra sen tekmeyi bas :D

• Bunu asla yapmam. Bana ters

• kırmamak icin seni insan olarak sevdigi icin ama sevgili olarak göremedigi icin die uzar gider...

0|0
    0|0
    • aynen öyle kırmamak için

• ne diim bekle o zaman.d

• Çaba göstererek bekliycem tabiki :)

• sevmediğime seni seviyorum demem diyemediğimden değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...