Kapat

Bayanlar kime seni sevmiyorum diyemez?

Kız ayrılmak istedi ayrıldı. Barışmaya çok çalıştım olmadı. Arama falan dedi hayatımdan çık dedi ama sevmiyen biri sevmiyorum istemiyorum demez mi? Neden sevmiyorum diyemiyor.

Not: Kötü niyetli biri değil masum bir kız. Başta sorun mesafeler sanıyodum ama biraz ilgisiz olmuşum hatamı anlayıp af diledim. Arama falan diyo ama kendide bazen mesaj atıp arıyor.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• mesafe olmuyor bence ya. o senin hayatının içinde olmuyor tam olarak oda senin hayatının içinde

0|1
    0|1
    • Ya mesafeleri aşmamıza az kaldı. Onada söylemiştim yani planlarımız aynıydı düşündük herşeyi.

• fazla üstüne düşme en azından öyle davran herkes yerini bilsin

• Benden biraz küçük ama olgun kişilikli. Uzaktayız diye belki oldu bunlar. Ya nasıl anlatsam size hani kendinizin aynısını görürsünüz karşınızdaki kişide aynen öyleydi. Bunu oda söyledi.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Belki de seni kırmak istememistir

0|1
    0|0
    • Konuşunca çok iyiyiz. Bigün geçiyo tam tersi oluyo. Yengeç kadını bende yengeç erkeği :) nabıcam bilmiyorum

• DENGESİZ...

0|0
    0|0
    • biliyorum ama seviyorum nabıyım :)

• işte onu da dengesiz olduğu için yapıor :D kenedeni nrmal brisi sanıyor :D onu elde et snra sen tekmeyi bas :D

• Bunu asla yapmam. Bana ters

• kırmamak icin seni insan olarak sevdigi icin ama sevgili olarak göremedigi icin die uzar gider...

0|0
    0|0
    • aynen öyle kırmamak için

• ne diim bekle o zaman.d

• Çaba göstererek bekliycem tabiki :)

• sevmediğime seni seviyorum demem diyemediğimden değil

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!