Kızlar yorumlarınız önemli ne düşünüyorsunuz?

sevgilimin soğuklulugu ilgisizliği sahiplenmemesi yüzünden cok tartıstık sonunda bitti.hemen ailesinin istediği onada mantıklı gelen biriyle nişanlanmış..benle cıkarkende onla konusuyor bu yuzden ayrılmıs olabilriiz..konustuk hakkımı helal etmediğimi ahımı aldıgını söyledim..sizce ilerde mutsuz olur beni özler mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar ne onu cok seviyordum caıınmıdan kıymetliydi...o hep soguk davrandı sorunları hiç konusmadı sanki tek basıma yurutmeye calısıyordum ilişkiyi..dünya ahiret kocamsın demişti..sorunlar cıkardı bana bitti dedirtti cok yordu beni..hemen nişanlandı benle konusurken onlada konustugunu düşünüyorum..aileside cok istiyormus zaten akrabalarıyıs..bi anda olcak bişey değil gibiydi..

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir de olmayabilir de hayatından çıkıp gitmiş beddua etmeye gerek yok senle hiç ilgisi olmayan bir insanın da mutluluğu var ortada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni takmayanı sende takma mantığını uygula mesela başka bir erkekle (senn istediği gibi biri) mutlu ol ve ona benimle iyiki bitirmişsin ki şimd iistediğim gibi birini buldum teşekkür ederim diye bir mesaj at ondaki o yüz ifadesini görmek için herşeyini verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • ister mutlu olsun ister olmasın geçmişe dönüp bakma boşver giden gitmiş de kapat defteri hayatına bak kimse için üzülmeye değmez

0|0
    0|0
  • kız artık nişanlanmış seni özlese kaç yazar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...