Sinekten çıkan kan yarama bulaştı. Hastalık geçme riski olur mu?

az önce sivrisinek öldürdüm... elimle şak diye vurdum... aslında öldürmek değildi amcım nasılsa ıskalarım kaçar dedim ama bildiğin pestili çıktı...yapacak bir şey yok.. :(( benim korktuğum orta pramağımı kesmiştim yarası henüz yeni yeni kapanıyordu.. sinekten çıkan kan bu yarama bulaştı :( acaba bir hastalık geçme riski olur mu ben batikonla alkolle tekrar temizledim ama içime kurt düştü yaa... AIDS li birinin kanını emmiş midir? bu konularda fazla pimpirikliyim..

Güncellemeler:
hastane acile gidip kan testi yaptırıcam deyince bana gülmezler mi? sinekten hiç bahsetmesem iyi olacak... :(((

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır burada ölen bir hayvan var neden herkes bu konuya dikkat çekmiyor . Saksı değilim ben . Ben Erol Büyükburcum. En çok bana Sorucaksınız En çok Bana ! link

Kan testi yaptır, hadi git artık sallanma ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Öldürdüğü sivrisinekten hastalanan ilk kişi sen olacaksın literatürde. Kim milyoner olmak isterde falan soru diye soracaklar ismini. Söylede bir şansımız olsun, nickini kabul etmeyebilir kenan bey. :/

0|0
    0|0
  • iyide onlar doymak bilmiyor ki zaten daha onceden aids li birinin kanını emip sonra seninkinide emebilirdi o zamanda bulaşır cunku emerken kanı sulandırmak için çıkardıgı sıvı ile daha önceden emdiği kanıda kusuyormuş

0|0
    0|0
  • olmaz olmaz deme.

git bir kan testi yaptır...

0|0
    0|0
  • bence önce sivri sinek anatomisini araştır benim bildiğim sivrisinek birinin kanını emdikten sonra bir yere yapışır ve orda kalır şişer başka kimseyi sokmaz araştır bakalımm neler çıkacak

0|0
    0|0
  • Hepatit-C'nin ter ile bulaşabileceğini biliyor muydun? Otobüslerde dokunduğun yere dikkat t. :D

0|0
    0|0
  • kesin aids .s .s

0|0
    0|0
  • sınekle kan kardes olmussunuz

0|0
    0|0
  • Ne tatlı canın varmıs senın

0|0
    0|0
  • Sinek Katili

0|0
    0|0
  • bu olasılıkların bir araya gelmesi 1 milyonda 1 bile değil bence korkma boşuna :) çok fazla takıntın var gibi

0|0
    0|0
  • daha kotu olmus :/ o kanin kokusuyla aksam sonegin butun akrabalari kan davasi icin gelecekler.bi sinegin en az 100 yavrusi olsa bunlar sulalecek gelse birlesse voltran olussa seni var ya.. naparlar kimbilir

0|0
    0|0
  • sinek aids olduğu için kaçmamış

0|0
    0|0
  • Takıntı problemi var mı ciddi sordum.

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz :D :D korkma

0|0
    0|0
  • Türk sineği ya ne olacak :P ki zaten parmağında yara kapalı olduğundan bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Cidden cok takiyosun adam gibi temizlediysen yarayi korkma bisey olmaz :))

0|0
    0|0
  • Batikonla alkolle temizlediysen duzgunce korkma bisey olmaz bence ;) #dirensivrisinek

0|0
    0|0
  • yok be kafaan takma bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • helvanı nezamn yiyoruz onu de sen hele

0|0
    0|0
  • sakin ol hemen polisi ara

olay yeri inceleme gelir

0|0
    0|0
  • emmiştir AIDS li birinin kanını

0|0
    0|0
  • sinekkadın olcan sen :)) yeni kahramanımız :)

0|0
    0|0
  • sıtmasın açık ve net vasiyetin için öğleden sonra gelicez bir yere ayrılma

0|0
    0|0
  • yaranı emip tükürseydin:D

0|0
    0|0
  • İnsanın sivrisinek salyasına alerjisi olduğunu biliyorum, bu, neden ısırıklarda küçük şişikler oluştuğunu açıklıyor. Olabilecek en kötü şey de budur zaten, küçük bir şişik..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kolonya dok canim. bir sey olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • sinek küçüktür ama mide bulandırır lafını buraya cuk oturtuyorum ,:DDD

0|0
    0|1
  • bir sey olmaz ya panik yapma:)

0|0
    0|0
  • Bahtsiz bedevi isen olabilir.

0|0
    0|0
  • ben de olsam korkardım.olabilir.parmağı kesmek için bile geç kalmış olabilirsin:(

0|0
    0|0
  • hem sineği öldürüyo hem kendini düşünüyo cık cık cık .s..s.s

0|0
    0|0
  • çüşş artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...