Böyle bir kişi hakkında ne düşünürsünüz?

Birazdan tarif edeceğim kişi ile yeni tanıştınız, başka bir şey bilmiyorsunuz. Ne düşünürsünüz? Türkiye'de iyi bir okuldan mezun, bir dönemi Hong Kong'da geçirmiş, Stanford'da yaz okuluna gitmiş, Elektronik Müh - Fizik çift anadal yapıp 3.5 senede mezun olmuş, mastera başlamayı düşünüyor.

Güncellemeler:
Soruyu sormada amacım insanlar nereden mezun olacaksın, ne yapıyorsun gibi sorular sorduklarında cevabın ardından bir soğukluk hissediyorum, merak ettim sebebini.

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Dumur olmuşluktur durgunluğun sebebi... Kıskanırım ben böyle bir insanı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bunlar sence önemli mi? bu kriterde olmayan seni çok seven birini buldun mesela? sevgisinden emin misin

0|1
    0|0
    • O açıdan sormadım ben, zaten öyle bir yaklaşımım yok insanlara karşı. Sadece konuşma içinde eğitim geçtiği zaman insanlar benden biraz uzaklaşıyor gibi geliyor sebebini anlamaya çalışıyorum.

• Yani birazcık soğuk davranmaya başlıyorlar bana karşı.

• insanların gözlerinin yukarılarda oluşundan kaynaklanıyor rahat yaşamak istiyorlar haliyle

• Helal derim ya, müthişsin. Her insanın beceremediğini becermişsin, darısı bizim başımıza :)

0|1
    0|0
  • 'Helal olsun çoğu insanın yapamadığı kendi zamanından ödün vermeyip çalışıp çabalamış idealleri olan ve doğru yolda yürüyen bir insan her eve lazım.' derim ben açıkçası.. :)

1|0
    0|0
  • insan mı o helal olsun ne güzel derim :)

0|1
    0|0
    • kendilerini aşağı seviyelerde hissettiklerindendir. bir de hepsini patır patır söyleme istersen mütevazilik okumuş insana en çok yakışandır.

• Zaten söylemem durduk yere :) Yeni biriyle tanışınca ister istemez konusu geçiyor.

• güzel etkileyici

0|1
    0|0
  • okumaktan başka şeylere vakit ayıramamış diye düşünürüm ..d.d.ddd

0|1
    0|0
  • bu anlattıkların insanlara pek inandırıcı gelmiyodur onlarda dalga geçtiğini düşünerek soğuyolardır malum başarılı insan zor bu devirde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...