Eşimi kıskanmakta haklı mıyım? Halimi anlayan yok, yaşamak ne zor bir işmiş.

ben şöyle başlayım anlatmaya.eşim müteahitlik yapııyor. burası küçük yer herkes herkesi tanır.

6 ay önce ev sattığı bir kadın var. evli 2 çocuklu. eşim onunla konuşuyor. çocuğunu felan seviyordu .

bende müşteri nede olsa diye fazla kafaya takmamıştım.ama eşim kadınla baya samimiydi yani hatta bi akşam binaya gelmiştik bizi kahveye çağırdılar kadının hocası ben eşim oturmuştuk. neyse aradan 1 ay geçti.arabayla eve giderken. biri aradı. eşim e kim o dedim.o kadın olduğunu ve çocuğun bebek arabası bozulduğunu ve eşimin önü eve getrmesini söylemiş.. bende hayır gidemezsin dedim. markete girdik. alışveriş yaptık. tam çıkarken bi baktım kapının önünde kadın kucağında çocuk bekliyor.ben direk ileri doğru yürüyüp eşime git götür onu diye bağırıp arabadan ters yöne yürüdüm .eşim peşimden geldi arabayı marketin önünde bırakıp.eve geldim kustum seni nasıl arar diye.oda babam o kadını tanıyor. bana arabayla götür onu ihtiyaç olunca dedi dedi. (babasıyla aynı isteler) o yüzden babası demiş. eşimin kardeşine sordum oda evet dedi biz götürmek istemiöz babam zorluyo dedi. hadi inandım.aradan 2 ay geçti bi gün ofisteydim. eşim kapının önünde biriyle konuşuyordu. baktım o kadının kardeşi (kardeşide kendi gibi bunların adı çıkmış 9a) eşime sinirle kim di o dedim. bir müşteri dedi "bir müşteri" bende yalan söyleme o x'in kardeşi dedim. niye konuşuyorsun dedim. yök bir villa var bize vermeyi düşünüyolar daire karşılığı bende olmadığını söyledim dedi.o gün baya tartıştık. en son bu kardeşi olan kızı markette cam bölumnde birşeyleri bakarken gördüm eşim dondurma alıyordu bilerek yerimde durup eşimin gelmesini sağladım. eşim bana doğru yaklaştı bi baktı o kadın.. bilin bakalım ilk kim merABA dedi. eşim merABA dedi. oda meraba dedi ve eşim yanıma geldi.. bende dedimki benim yanımda bile meraba diyorsun ben olmasam ne yapacaksın dedim.. bıktım. eşimi değiştiremiyorum.herşeye bi bahanesi var.. sizce suçlu benmiyim ben kıskanınca bana ruh hastası diyor sizce suç kimde? benmi kıskanmakta ruh hastasıyım bu kadınlar gibi onlarcası var.. ev alıyorlar ya yüz kere bahane bulup arıyorlar ama ben amaçlarını çok iyi biliyorum..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• eşin hakkında kesin bir delilin yok

hep zanla konuşuyorsun

eşin evli bir kadınla ilişki yaşayacakkadar düşükmü!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatımdan 56 saniye çaldın. Kocanla senin arandaki bir sorun bu. Bende ciddi birşey sandım. Ayrıca suçu direk diğer kadına atma.

1|0
    0|0
  • yakında o kadın eşini eline geçirir.bence eşine bir seçenek sun.bir daha o kadın ve akrabalarıyla uzaktan yakından en ufak bir cümle bile etsen ayrılırız de ona göre adım atsın.

0|0
    0|0
  • eger sen buna takıntı yaptıysan ruh hastası dememeli güvenini kazanmalı ama sorun cıkarmayın oturun konusun ben senin eşinim ve rahatsız oluyorum yapma de güzelce otur konus..sinirlenip konusursan anlamaz dinlemez

0|0
    0|0
  • Oyy cok fena durumlar bunlar ya

0|0
    0|0
  • Ben psikologum istersen konusabiliriz. Sana yardımcı olurum bu olayı cozmende. Cok karsılastım bu durumlarla. Ama herseyden once sakin olmalısın ve mantıklı dusunmelisin. Suan cok karısıksın ve saglıklı dusunemiyorsun.

0|0
    0|2
  • çok haklısın çünkü eşin seni aldatıyor hemde sadece bir kişiyle değil

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• bir müşteri ile bu kadar ilgilenilmez. çok istiyorsa kayınpederin ya da kayınbiraderin ilgilensin.

0|0
    0|0
  • o kadının kocasıyla konuş bence.siz esınızle yeterı kadar ılgılenmıyorsunuz,zaman ayırmıyorsunuz sanırım.bebek arabası bozulunca dahi eşimi arıyor ve ben bu durumdan rahatsızım de.

belki çok riskli ama ben olsam derdım.

0|0
    0|0
    • kadın kocasını bastırmış. kocası kadından korkuyor.

• o zaman en ıyısı o kadınla konusman olur.çok düşmanca yaklaşma,aba altından sopa göstermek olsun senınkısı.hatta kayınpederınle de konus.sız ıyı nıyetlı dusunerek yardımcı olun demıs olabılırsınız ama durum hıc oyle degıl.ayrıca kocası olan bır kadına benım kocamın yardımcı olması ne kadar mantıklı de.belkı de kayınpederının bu durumdan haberı bıle yoktur ve duruma mudahale eder.

• Bazi kadinlar cok fena. Eger esinden hoslandiysa kurtaramazsin kolay kolay ellerinde.

Bizzat cok iyi tanidigin kadin evli ama birilerine asik olup duruyor

kocasi artik bas edemiyor, silahlar patliyor ama ayni tavirlar suruyor

kocan da is bitiyor, nadil biri sen daha iyi biliyorsun veya seni ne kadar seviyor

cevreyi ne kadar umursuyor, varsa cocuguna ne kadar bagli

evine ne drece bagli,kendi annesini babasini ne kadar ipliyor

bunlar onmli

0|0
    0|0
  • eşin çokmu yakışıklı ki canım

0|1
    0|0
  • Kocana sahip çık diyorum başkada bişi demiyorum

0|0
    0|0
  • git o kadının sonrada kocanın ağzına sıç