Siz Cesur olmayı nasıl başarıyorsunuz Korkularınızı nasıl yeniyorusunz?

Mesela bende biraz korkaklık var bir türlü cesaret edemiyorum Ne aşk konusunda konuşmayı ne de kavga etmeyi başaramıyoum ve içimde hep bir korku heyecan olusuyor bunu nasıl atlatabilirim?

Güncellemeler:
Şöyle bişey var bende kavgada dayak yemekten korkmuyorum yüzümde iz kalmasından korkuyorum bıçak yemekten korkmuyorum bir daha dövüş sporu yapamamktan korkuyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Korktuğum her işten önce masturbasyon yaparım. Rahatlatıyor. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • aksine beni daha çok korkutuyor

• Tamam. Hadi bakalım inşallah milli boxör-kickboxör olursunda ülkemizi yurtdışında temsil edersin.

• İnşallah abi :D zaten genelde iyi sporcuların böyle değişik hikayeleri oluyor bende inşallah başarılı olurum yetenek çok yok ama çalışma azmim çok iyi hadi bakalım çok saol

Kızlar Ne Diyor 3

• kaybetmekten çok korkuyorsun galiba. ne yaparsan yap kaybedeceksin zaten.

0|0
    0|0
  • üstüne gidiceksin korkularının , neyden korkuyorsan onu yapacaksın ki cesaretli olasın :)

0|0
    0|0
  • Korkularım üstüne giderek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• korkanın çocuğu olmaz derler bizim oralarda, aşktan değil reddedilmekten korkuyosundur, üzülmekten... üzülmekten te korkmak manasız bilader, bak etrafına milyonlarca üzgün var ve mutlular..=)

sonuç çok saçma oldu ya la " üzülemk güzeldir... yaşadığını gösterir ..))

0|0
    0|0
    • peki kavga meselçesine ne dicen

• dayanı yiycen temiz oturcan kenara, okadar kötü bişey değil... bir süre sonra sende dövebilmeyi öğrenirsin belki... fight clup izle genç, öğretileri şahanedir.

• Bir kaç defa kazık yeyince açılırsın.

0|1
    0|0
  • yap gitsin anasını satayım dünyaya kaç kere geleceğiz sanki. diyerek.

0|1
    0|0
  • Aptallar cesur olurmuş ama korkaklık sayesinde olumlu olumsuz yanları secerek cesur sayılabilecek hareketler yapabiliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...