Arkadaşlar kendiniz yaşamış gibi düşünün.

Personele verdiğiniz avanslardan bir zarfınkayıp olduğunu gördünüz. Aramanıza rağmen bulamadınız patronuınuzla. Patrona kendi maaşımdan düşebilirsiniz, onun çalınması benim hatam gibisinden. Siz nasıl davranırdınız der miydiniz bunu? Bu arada şimdiye kadar hiç olmadı 4 senedir.Bu kez zarfları koyrken yanımda 8 yaşında bir tanıdık vardı. Zarfların ağzını kapatıyordu. Ben çok huursuz oldum. Ne yapmalıyım. Patronum hayır senedenwe düşmem dedi ama ben rahatsız oluyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam ben de derdim. çocuğu suçlamadan önce diğer bütün olasılıkları % 100 elemen gerek,çok hassas bir konu çünkü. ayrıca zarfları yanlış saymış olamaz mısınız?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen belli ki dürüst bir kişiliksin. ama hiç canını sıkma derim. öyle bir şey de teklif etme. olur böyle şeyler. sen kendini biliyorsun ya, gerisini salla :)

0|0
    0|0
  • ısrar et ve alma. çünkü diğer türlü zan altında kalıyorsun her ne kadar senden de düşmem senin hatan yok dese de içine kurt girmiştir bir kere.

0|0
    0|0
  • Acaba çocuk mu aldı ?

0|0
    0|0
  • Ben olsan seni kovardim:) cunku iki ohtimaml var ya sen caldin ya da baskasi:) niye riske gireyim... Saka saka tatlim adam senin farkindadir yapmicagini bilir sever seni hadi k.i.b

0|0
    0|0
  • Adam yok dese de ısrar et. Çünkü içinden düşünür uçtu mu bu kim çaldı falan acaba ihtiyacı var da bu mu aldı diyebilir. Senin maaşından kessin böylece senin bu davranışını daha çok severler. Hem zarf ortaya da çıkabilir. Diğer zarfların içini de göz atsan iyi olur onlarda da eksiklik fazlalık olabilir belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o parayı vermekte ısrar et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...