Dünyanın en iyi çayını nerede içtiniz?

Bence dünyanın en iyi çayını yapan adam 'Uzun Saçlı' denen bir adam. Duydunuz mu ya da tanıyor musunuz?

Siz dünyanın en iyi çayını nerede içtiniz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ya uzun saçlı mıdır kendisi bilmem ama...

ben çok küçükken babam trabzon'da görev yapmıştı bir süre. o dönem bir doğu karadeniz turuna çıkmıştık ve yörede herkesin çok methettiği ünlü bir yerde çay içmiştik. külle yıkanan çay bardaklarıyla ilgili hayal meyal bir hikaye hatırlıyorum. fakat o kent trabzon mudur, ordu mu, rize mi... hiçbir fikrim yok şu anda.

fakat 1987 civarı da çaycılık yapıyor idiyse kendisi, aynı kişi olma ihtimali var sanırım:)

0|0
    0|0
    • Bizzat o supersin odamın çayına geberirim yawwwww öncelikle dag suyunda yapar cayı fındık kabuğu nun közünde demler bardakları kule bağırıp sıcak suyla siler aalcak adam yapıyor yaff senin ömrün 3 sene uzamistir o çaydan içtiysem :p :)))

• valla inşallah diyeyim o zaman:) ben çocuk aklıyla pek bir şey anlamamıştım elbet, ama annem hala anlattığına göre gerçekten var bir hikmeti!

Kızlar Ne Diyor 4

• Henüz evimdekinden daha iyi bir çay içmedim.Dışarıda içtiğim çayların hepsi de acı ve renksizdi.Ne şanssızım değil mi:((

1|0
    0|0
  • Uzun sacliyi bilmiyorum ama suana kadar ictigim en guzel cay sahilde bir cay bahcesindeydi :) kokusu falanda muhtesemdi :)

0|1
    0|0
  • Rizede

0|0
    0|0
  • rizede biyerde icmistim gittigimde cok cay seven biri degilim ama genede iyiydi sanirim ;D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uzun saçlıyı biliyorum :))) Çayı bakır kapta hazırlıyor ve közde kaynatıyor. Ordu/Fatsa'da...

Çok istiyorum çayını içmeyi. Arkadaş anlat anlat bitiremedi.

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel çayını ben demlerim için de görün şaka yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Çay bar(dağında) :)))

0|0
    0|0
  • Çayın tadını içtiğin mekan da etkiliyor. Uludağın zirvesinde -20 derecede sıcak bir çay içmiştim. Belki içimi ısıttığından, fevkalede lezzetliydi

0|0
    0|0
  • dükanımda içtim kendi demlediğim :)))))))))

0|0
    0|0
  • Sirkeci'de bir handa bulunan ufak bir çay ocağında..

0|0
    0|0
  • ben halamlarda içtim daha da fazla bi yere gitmedim :D istanbulda halam

0|0
    0|0
Yükleniyor...