Bütün ilişkilerimde böyle oluyor .

Bugün ilişkimizin 11. günü Şu an staj yaptığı için farklı şehirlerdeyiz ama 15 gün sonra benim bulunduğum şehire gelecek zaten aileside burda. Neyse hergün konuşuyoruz mesajlaşıyoruz beni sevdiğinide söylüyor , aşkım bebeğim vs. gibi şeylerde söylüyor ama bana hala soğuk davranıyormuş gibi geliyor , beni sevmiyormuş gibi geliyor . Gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarım ? bugüne kadar ki ilişkilerimde hepte böyle oldu bende mi sorun var anlamıyorum . hep içimde korku oluyor acaba benden ne zaman ayrılcak diyee .

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık sorsana sevmiyon mu beni diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• napmasını isterdn mesela snei ne inandırrdı sevgiye? ayrıca daha 11 günlük ilişki insan 5 yıllık sevgilisinden bile emin olamıyor bazen dimi grüyoruz etrafta örneklerini

0|0
    0|0
  • sevmek bu kadar kısa sürede mi olur ? 11 günlük bir ilişkide sen ne sevgisi bekliyorsun ? hoşlanmıssınız birbirinizden sevmek en az 3 ay alır ;) alışkanlıkla sevmenin arasındaki farkı görmeniz lazım..

0|0
    0|0
  • Buldun da Allahtan belanı mı istiyon anlamadım ki :)

0|0
    0|0
    • içimde korku var şuanda acaba beni seviyormu , sevmiyormu diye

• KOrkularınla yaşayamazsın. Akışına bırak.

• Aşkında içine ettiniz be.11 günde aşkım bebeğim diyorsa kesin sevmiyordur benden sana demesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dur güzelim daha 11 güncük bir şey :) zamanla yoluna girer oturur ilişkiniz bekle..

0|0
    0|0
    • haklısın daha buluşmadık bile ama ne biliyim işte onu kaybetmek istemiyorum

• buluşun bir görünce yüz yüze konuşunca daha ısınırsınız zaten :)

• Kurtul bu düşüncelerinden, seviyor çocuk seni işte.

0|0
    0|0
  • akışına bırakman gerek. bu şekilde karşı tarafı da bunaltırsın çünkü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...