Boks ve kick boks ile uğraşan arkadaslar sorum sıze

kendımden uzun ve kendımden kılolu bırını bır kaç hamlede etkısız hale getırmek ıcın rahatlıkla kullanabılecegım teknıkler nelerdır?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatmakla olmaz bu.Pratik yapmalısın.Karşıdakinin eli de armut toplamayacak, ondan gelen hamlelere blok alabilmelisin veya yersen dayanabilmelisin..Pratiksiz olmaz o iş..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yüze vurulan sporlara karşıyım burun kırmak gibi vs

0|0
    0|0
    • kavga anı ıcın soruyorum zaten

• Oha milleti mi öldürcen :D

0|0
    0|0
  • yumruğunu geliştir

0|0
    0|0
    • cıddı olamazsın

• neden öyle dedin yumruk kavganın temeli

• bahsettıgım teknık olarak hanngı vurus yapılması gerektıgı kroşe aparkat vs

Erkekler Ne Diyor 10

• googleden bak iyice araştır sana burada karaciğer hakkında tefarruatlı yazılar yazmak çok uzun olur yumrugunu güzelce sık omuzundan iterek sag ayagının da parmak uçlarına bas yurakiya dogru bir vuruş gerçekleştir dikkat et adamı öldürürsün ya da yumrugu ıskalar okkalı bir dayak yersin bence sen en iyisi allah ne viroyrsa vurmaya bak sokak kavgasında taktik uygulaman çok zor

0|0
    0|0
  • sherlock holmes birinci filminde bir meyhane dövüşü var cok güzel agır cekim ayrıntılı anlatıyor tavsiye ederim :D

1|0
    0|0
  • kaslarına vuruş tekniğine çevikliğinebağlı

0|0
    0|0
  • etkisiz hale getrmenin tek yolu diz kapağı üzerine atacağın şiddetli bir tekmedir ama pek tavsiye etmem sakat bırakırsın insanı

0|0
    0|0
  • Sal taşaklara tekmeyi :ASD:DSA:DAS:

0|0
    0|1
  • Boksla uğraşmana gerek yok çenesine alttan 2 tane sağlam vur

0|0
    0|1
  • crose cok etkilidir direk sarsıyor insanı yaptımdan biliyorum :)

0|0
    0|0
  • En iyi teknik tokattır. Nasırlı ve büyük bir el, adama beyin travması bile geçirtebilir

0|0
    0|0
  • Boyun bolgesine bir high kick vur tamamdir

0|0
    0|0
    • Lisansli kickbox yapiyorum

• Niye, maç mı var :(

• Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız.Şimdi bunu anlamaya başlıyoruz..

Deyip kaçıyorum o zaman..

• uğraşan yokmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...