Hala aziz yıldırımın şike yapmadığını düşünen insan var mı şu ülkede ?

Çok merak ediyorum var mı gerçekten? O kadar deli var , ses kaydı var bunlara rağmen hala aziz yıldırımın üstüne atılmış bir kara leke diyebiliyor musunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• şikenin daniskasını yaptı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakkaten var mı hala şike yapmadık diyen ..

Varsa gelsin bişi denicem assasasd

0|1
    0|1
  • Yok olmasın da.

0|0
    0|0
  • delil ve ses kaydı mı varmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şike yapmayan yok

0|0
    0|0
  • Kendi maçlarını kastederek ve kazanılan bir maçtan sonra "Maçlar sadece sahada kazanılmıyor." diye açıkça söyleyen bir kulüp başkanının masum olduğunu düşünmek saflıktır.

0|1
    0|0
  • :D şike yaptığına inan insanlar hala varmı?

0|0
    0|1
  • Biz asadece aziz yıldırımın değil tüm insanların şike yaptığını biliyoruz sıkıntıda ordan başlıyor zaten biz kabul ediyoruz ama kimse kabul etmiyor

0|0
    0|1
    • sorma kardeşim ya sanki diğer takımlar temiz 2002 yılını hatırlamıolar şikeyle ankaragücünü 8-0 yenip şikeyle şampiyon olanlar şimdi gelmişler ahkam kesiyolar

• bi tek aziz yıldırım suçlu değilmi aziz yıldırımın yerinde senin tuttuğun takımın başkanı olsaydı aynı soruyu sorabilirmiydin?

0|1
    0|1
    • sorardım kardeş.kim olursa olsun alnının teriyle kazanacaksa kazansın.

• şu ses kayıtları nerede para dolu çanta görüntüsü nerede

aziz yıldırım fenerbahçe şampiyon olunca şu bilyoneri kapatalım diyor (eğlence mekanı)

bilyoner iddia sitesini kapatacak diye delil topladık diyorlar:))

0|0
    0|0
  • link at da bakalım delillere

0|2
    0|1
    • Neyin linkini atacaz kardeş ? Mahkeme dosyalarının linki mi atalım ? O kadar uyuşturucu baskını oluyor, fuhuş baskını oluyor bunlarında ses kaydını yayınlasın devlet internette, bizde bunların linkini mi atalım diyorsun yani?Ben kalkıp sana ses kayıtlarını nerden getirecem? Bu iddianameyi hazırlayan devlet görevlisi.Bu telefon konuşmalarını bir yerinden uydurup koymadı herhalde iddianameye değil mi ?

• olabilir devlete çok güvenme

• delil ses kaydı diosunda bir link atsana sende yalan yazan basına inanma adam varsa öyle birşey ispatlasınlar dio kimsede ispatlayamıo çamur at izi kalsın

0|0
    0|1
Yükleniyor...