Sosyal medyada hangileri boş insanların yapacağı işler?

*Arkadaşlarının profillerini devamlı ve haddinden fazla incelemek, sürekli aynı profillere girip resimlere bakarak yeni şeyler aramak

*Kendisiyle ilgilenmeyen arkadaşlarına devamlı mesaj yazmak, gerekli gereksiz her şeyi birilerine mesaj atmak

*Her yaptığını devamlı yazmak, aldığı ürünlerin fotoğrafını çekip koymak, kimse ilgilenmese de her şeyini paylaşmak

*Arkadaşı olmadığı halde devamlı beğendiği karşı cinsin profillerini incelemek, tanımadığı erkek veya bayanlara arkadaşlık isteği yollamak

*Yüz yüze söyleyemediklerini internet üzerinden mesajla söylemek, profilindeki paylaşımlarla ima etmek

Daha başka var mı sizin aklınıza gelen ve bunları ancak boş insanlar yapar dediğiniz hareketler?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri daha önce bende yapıyordum.Şimdi düşünüyorum da ne kadar işsiz birisiyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hepimiz boş insanız buraya üyeysek, kasmaaaaa

0|3
    0|0
  • *Yüz yüze söyleyemediklerini internet üzerinden mesajla söylemek, profilindeki paylaşımlarla ima etmek

0|0
    0|0
  • tanıdıklarına sürekli oyun isteği yollayanlar ve fotograf yukledim begenirmisin bende seninkini begenirim bak diye teklif yapanlar of amanın

0|0
    0|0
  • konsamasyon yapar

1|0
    0|0
  • Bence durumumu beğen yok fotoğrafımı beğen diyen insanlar nambır van.

0|0
    0|0
  • salak salak sorular arayıp bulup sormak bizzat kendim yaparım

0|0
    0|0
  • hepsi ! bunlar boş insanlar haricinde birde özgüvensiz insanlar oluyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostum bu dediklerini hepsini bende yapıyorum ama şu an özel, klinik bir laboratuvarda laborant olarak çalışıyorum hatta mesai saatlerimde girdim canımın sıkıntısını gideriyorum.

Yanlış anlamanı istemem hava atmak gibi de düşünme ama ömründe yapmadığın belki hayalini bile kuramadığın ve hatta cesaret bile edemediğin faal aktiviteleri aşağı yukarı her gün yapıyorum. Boş insanlıkla ne alakası var? "KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ." demişler. Asosyal, ezik ve boş hayatınla sana mutluluklar.

0|1
    0|1
    • Git önce imla kurallarını öğren elit, kuğul kardeşim.

• bende yapıyorum: ayrı yazılır

"KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ." demişler: tırnaktan sonra nokta olmaz

biliyorsundur belki bilmiyorum ama çok da resmi bir yazışma olmadığı için dikkat etmiyorum diye olayı oraya neden bağlaman gerekmiyor.

• Bu dediklerinin hiçbirini yapmıyorum. Eklediğim kişiler ki kabul edenim artık ekleyen değil eklediğimde bakarım bir daha bakmam. Ama bakınca da herşeyine bakarım. Arkadaşlarına bakarım eğer sapıklar doluysa zaten bir kaç gün sonra silerim.

0|0
    0|0
  • Buraya bunu yazmak bile boş iş :D

1|0
    0|0
  • Msn de sınırsız titreşim vardı la.. Taramalı gibi kızları ayar ederdin falan.. Ne güzel günlerdi..

1|0
    0|0
  • burada sorulara cevap vermeye çalışmak mesela boş insan işi

0|0
    0|0
  • bazıları günde 50 tane bağlantı,video,yazı paylaşıyor gcıık oluyorum ne boş insanlar diyorum

0|0
    0|0
  • ne yazsam bilemedim la.

0|0
    0|0
  • Oyun teklifleri yollamak, sürekli durum güncellemek ve profil fotoğrafını değiştirmek vs.

0|0
    0|0
  • İnadına boş insanız :) var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...