Size hangi üye çıktı? çıkan üyenin nasıl birisi olduğunu anlatır mısınız?

10 tane kullanıcının linkini atıcam sizde aşağıdaki isimlere bakmadan ya da vazgeçtim siz bakarsınız link atıyım sayıyı tutun sayıdaki linke tıklayarak karşınıza çıkan üyeyi tanımlayın tanımıyorsanız da nickinden yola çıkarak yorumlar yapar mısınız?

1- link

2- link

3- link

4- link

5-Gizli kullanıcının profili.

6- link

7- link

8- link

9- link

10- link

Not=kızlar ne anlıyosunuz profilinizi gizlemekten? hesap bulucam diye canım çıktı hayır gizsiz olun ölür müsünüz?

Güncellemeler:
ya şimdi anlamadığım şey şu hepiniz mi aynı sayıyı tuttunuz ya

0|0
22|28

En İyi Erkek Görüşü

• ben linkleri değilde seni analiz edicem öncelikle Fenerbahçeli olman beni sevindirdi ve bende pozitif izlenim uyandırdı ondan sonra nick e gelince nickinle kşiliğinin tam ters olduğunu düşünüyorum

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 22

• link

Teşekkürüm Desin diyen adam buydu dimi ? :)

2|5
    1|1
  • aralarında en iyi tanıdığm gizli kullanıcı ,çok karşılaşırız kendisiyle.kimi zaman iyi kimi zaman sinirli kimi zaman mutsuz kimi zaman mutludur kendisi:)

2|1
    0|0
  • link bu çıktı,tanımıyorum nickinden yorum da yapamıyorum.

2|1
    0|1
  • link Komunist çıktı :)

3|3
    1|2
  • New anka çıktı iyi bilirim kendisini farklı bir tarzı var sorularını beğeniyorum

2|1
    0|0
  • ne ki bu anlamadim ama 5. gizli kullanicinin profili cikti :P :D

1|2
    0|1
    • önce 10'a kadar bir sayı tut sonra tuttuğun sayıdaki profile bak yorumla.

• ama hepsine baktim bile gecti, bidaha bastan yap oyunu bidaha sor bende istiyom :D

• yok daha neler

• 6 ile 7 arasında kaldım seçerken ama çıkan komünist bir adam :) ara sıra görüyorum pek fazla bilgim yok hakkında

1|2
    0|2
  • 7 dedim

@HayatAynaSnYansıması çıktı

Tanımıyorum ama açtığı başlıklara hep bakarım "Teşekkürüm Desin" le aklımda kalmıştı :)

1|1
    0|0
  • Boomerang cıktı. Severim kendisini,iyi biridir.

3|1
    0|0
  • Aaa ben ! :(

2|0
    0|1
  • Anka kusu cikmis :)

2|2
    0|1
  • taşprenses çıktı. heralde biseksüel ve bazı şeyleri aşmış bir insan. yani bu kadar başka da pek yorum yapamam çünkü tanımıyorum. bir de HayatAynaSnYansıması çok değişik böyle farklı biri hala çözemedim onu da söyliyim dedim :)

1|0
    1|0
  • çıka çıka gizli çıktı bana.Çok esrarengiz ve dobra hayranıyım.

2|1
    1|1
  • 8 dedim ama öyle bir karakter yorumu yapmışki kendisine ben onu kişiliğini nasıl yorumlayayım.Gizli kalsın istiyormuş:)

1|0
    0|1
  • RapunzlinKuaförü : Kendisine geçenlerde eğitilemez zeka eksikliği olduğunu söyledim. Soruları o kadar zekice ki.

1|0
    0|0
  • gomünüst çıktı iyi bari kocam olmasını teklif etmiştim vakti zamanında.

2|1
    0|1
  • Seni sectim 9 numero .Tanimiyorum lakin profilde ki kedi resmiyle gonlumu kazandi <3

2|0
    0|0
  • HayatAynaSnYansıması bu çıktı tanımıyorum kendilerini görmedim duymadım bilmiyorum:D

1|1
    0|0
  • Komunist çıktı çok severim bu adamı

2|2
    1|5
  • sarı saçlı abla çıktı

2|0
    0|0
  • Banada sakallı kominist cıktı.

2|0
    0|0
  • 4 numarayı seçtim DogaKy çıktı bana