Erkekler neden böyle düşünüyor acaba ?

erkekler kızların hiç bir şeyi anlamayacağını mı düşünüyor bilmiyorum bana mı öyle geliyor söyledikleri herşeyden bir anlam çıkarıyorum ve yalan olduğunu düşünüyorum ,güvenemiyorum acaba benmi abartıyorum bu güven meselesini ?

Güncellemeler:
sorumu çok yanlış anlamışsınız malesef ama neyse ,

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• hayır tabi ki de.anlam çıkarman senin hatan.her insan düşündüğü gibi anlatamayabilir.bu gayet normaldir.her insan yaşar bunu.insanlara güvenmemen senin çok soğuk görünmene sebep olacaktır.herşeye iyi niyetle yaklaşmak kötüyse bu kadar şüpheci yaklaşmak da kötü.abartmışsın evet.ayrıca bu kadar umursamamalısın insanları.

0|0
    0|0
    • insnları zaten umursamıyorum ama kimseye güvenemeyerek geçireceğin bir hayatın ne anlamı olabilir

• resmen toplumdan dışlanmış biriymişim gibi yorum yapmışsın o yazdıklarımdan bunları nasıl anladıysan helal süper devam canısı :D

• o kadar çok soruya cevap verdim ki son 10 dakikada karışmış olabilir :D güvenmezsen insanlarda sana güvenmez.benim anlatmaya çalıştığım bu.

• yok yok abartmıyorssun güvenilmez bizlere, bak mesela ben bile kendime güvenmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Kardeş; öyle bir soru soruyorsunuz ki;

"erkekler kızların hiç bir şeyi anlamayacağını mı düşünüyor " demişsin

Ula bu kızlar hayvan mı ? Niye anlamasın ?

Onlar da bizim gibi insan. Onlar da anlar elbet çoğu şey.. Yani kadınları bu kadar da ötekileştirmeyelim lütfen

Sana böyle düşündürenler utansın

Kim bilir hangi hayvan herif sana böyle diyerek başından savdı

0|0
    0|0
    • tabikide her anlamada demiyorum genelleme sadece bu siz yanlış anladınız sorumu sanırım

• Erkekler derken ?j

0|0
    0|0
  • rahat ol ve gevşe biraz bir erkek arkadaş edin yakınlaş at bu düşünceleri kafandan, bunlar ergen saplantıları...

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun, kızların ve erkeklerin beyinleri farklı çalışıyor. Bir taraf için anlamsızken diğer taraf için kötü bir şey olabiliyor. Tabii her şeyde böyle değil bu, anlamak lazım yerine göre.

0|0
    0|0
  • böyle olur olmadık şeylerden başka anlamlar çıkaran, her şeyin altında bir şeyler arayan insanlaradan oldum olası nefret etmişimdir.

0|0
    0|0
  • ben dünyadaki kimseye güvenmiyorum en azından sen bir cinse güvenmiyorsun oda iyi :) yuzde elli daha şanslısın

0|0
    0|0
  • Yoo sen çok abartıyorsun. Kızlar çok daha zekiler aslında ama zaman zaman yanlış yerde yanlış zamanda kullanıyorlar hepsi bu.

0|0
    0|0
  • cevap sorunun içinde bence.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Çok fazla didik didik etme bence tek sorun bu

0|0
    0|0
  • erkekler kızların her şeyi abarttığını düşünür. sen abartıyorsun güven meselesini. oldu mu.

0|0
    0|0
  • kategori yanlış mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbişey anlamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...