Güven verilip yarıyolda bırakılan Sevgilinin Ahı...

Arkadaşlar 2 yıllık canımdan cok sevdiğim kadınım gibi gördüğüm kişiyle ayrıldık.benleyken aynı zamanda bir talibi cıkmıs onla konusmus onu tercih etmiş beni bitirdi şimdi onla nişanlandı ve de artık dönüşü yok...her türlü sıkıntıyı ben cektim üstüne toz kondurmadım..beni yüzüstü bıraktı.duygularımla gururumla oynadı...cok söz verdik dünya ahiret kocamsın derdi...simdi ben cok kötüyüm..hakkımı helal etmedim dünya ahiret ahım seninle dedim...sizce mutlu olabilir mi ya bir mutsuzlugun ahın üzerine mutluluk inşaa edilebilir mi? bişeyler yazın arkadaslar ihtiyacım var...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• evliyken aldatmasından iyidir. kaderde varmış yaşadın.o yoluna dönmüş dön sende kendi yoluna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla nedense hep mutlu olunmaz diye düşünülür ama mutludurlar sadece kendini rahatlatmak için yaparsın ahım kesin tutar laflarını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş,12 yıl beraber olduk 1 yıl evli kaldım,sonra ailem ailem dedi cekti gitti dönmedi bidaha,cok takıyosun ama bigün sende şunu anlıyosun,deymiyo :) boşver,gercekten üzülmeye değmiyo,ilk zamanlar kötü oluyo ama ben kendine geleceğinden adım gibi eminim,sen onu ne düşünyosun,sen seni seven birini yine bulabilirsin,bi insanın ahını alan o,vicdanı varsa eğer o düşünsün sen ne düşünyosun ilerinisini gerisi

0|0
    0|0
  • Çokta güzel mutlu olur. öyle böyle değil. sende bunun üstüne kurtulmuşsun işte ne yapıcan kısmet değilmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...