Üsküdar nasıl bir yer?

iş geregi ailemle oraya taşınacagızda nasıl bir yer fenerbahçe stadyumuna yakın mı insanları ortamı yaşam koşulu nufusu gezilecek yerleri falan vb.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• mis gibi bir yer, stada yakın sayılır yalnız tek vesayet yok diye biliyorum. Altunizade yapmanız gerekebilir. Gezilecek yerler bütün Anadolu kıyı şeridindeki ilçeler, Kuzguncuk, Kanlıca, Çengelköy vs. birde Fethi paşa korusu var ki çok iyi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Herkes sallamış yok zengin yok bilmem ne yeri diye. Arkadaşım siz Üsküdar ın neresine taşınacaksınız? Mahallesini söyle yeter ben sana nasıl yer nolduğunu söylerim. Üsküdar ilçesi küçük yer değil. İyi yeri de var kötü yeri de var.

0|0
    0|0
    • ıııiiyyyyyyyy :D

• :) Bilgilendim teşekkürler

• üsküdar tutucudur, eğlence kültürü türkü bar ağırlıklıdır, gezmek için vapurla karşıya geçersin nasıl bir insan olduğunu yazarsan daha detaylı yazılabilir, şimdilik bu kadar. bu arada stada 15 dakiakada gidebilirsin araçla, tarfik hariç.

0|0
    0|0
  • Üsküdarlıyız ezelden dötümüz vazgeçmez dizelden üsküdarım oleeeee:/

0|0
    0|0
  • sırf sen o semte taşınıyorsun diye semt değiştircem hangi sokağa taşınıyorsun ?

0|0
    1|0
  • Üsküdar güzel yerdir kendi halinde nezih bir ilçe

nerde yaşıyosun şuan?

0|0
    0|0
  • Semih kardeşime katılıyorum Üsküdarda bu elbiselerle linç edilebilirsin Kadıköye gel sen ben burdayım özgürlüğün doruk noktasındayız..

0|0
    0|0
  • Üsküdardayım ben. Güzel bir yer stadyum kadıköyde üsküdardan 15 20dk dolmuşla

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeş

Üsküdar, muhafazakar kesimin ağırlıklı olduğu yer

Böyle resimdeki kıyafetlerle orada gezme, hoş karşılanmaz

0|0
    0|2
  • Arkadaşım sakin güzel bir yer gözünü fazla korkutuyorlar bence görende orada kilitli kalacak sanır

ama yapmışlar zamanında kız kulesi diyeceksin istisna :)

0|0
    0|0
  • Nerden tasinacaksiniz?

0|0
    0|0
    • Sıkıntı Cekmezsin.Stada yakin sayilir.Tabi istanbulda yasayana gore yakin:) gene bir ilce mesafesi yol var.karabuk baz alinirsa

• Üsküdar tam yeri :)

Zengin muhiti. İyisiniz iyisiniz...

0|0
    0|0
  • kız kulesini görüyo ve 20 yıl önce oralarda bir lunapark vardı ben 7 yaşımda iken

0|0
    0|0
  • içki içemezsinn

0|0
    0|0
  • güzel bir yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İstanbulun en sakin güzel yeri.

0|0
    0|0
    • Sen sahil kısmına hiç gittin mi :))

• O zaman hiç gitme görürsün sakinlik nasıl bozulmuş :) Her cins adam mevcut. Kısacası Kadıköy ün kopyası :)

• Üsküdar küçük bir yer değildir. Otobanın hem sol hemde sağ tarafını kapsayan mahalleleri var. İyi yerleride var kötü yerleride.

• Muhafazakâr biryer.Onun dısında manzarası,kız kulesi vs güzeldir..Stada taksiyle 10 dk..

0|0
    0|0
  • Güzel bir yer.Git gez.

0|0
    0|0
  • sakin nezih bir semttir

0|0
    0|0
  • gidince görcen. ya da googlemapsten bak haritaya gör.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...