Güzel bir kadın göze, iyi bir kadın da kalbe hoş görünür. Birincisi pırlanta, ikincisi de hazinedir.

Güzel bir kadın göze;iyi bir kadın da kalbe hoş görünür.Birincisi pırlanta,ikincisi de hazinedir.

Evet Beyler Sizin Tercih Ettiğiniz

Pırlanta mı ?

Hazine mi ?

• Pırlanta
    13% (2)29% (2)18% (4)Oy Ver
  • Hazine
    33% (5)71% (5)45% (10)Oy Ver
  • Bakır Olsun Benim Olsun
    54% (8)0% (0)37% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

0|0
    0|0
  • beyler demişsin ama ben sözü beğendiğimi söylemek için geldim :)

0|0
    0|0
  • söz güzel de, bence erkekler ikisini birden tercih etmek ister, kadınlar gibi. :)

0|0
    0|0
  • ben bakır deyip olayı erkeklere attım sdfghjhgfds

0|0
    1|0

0|0
    0|0
  • Erkekler kırmızı güllerin peşinde koşarken, ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar... kim ne derse desin bu çok doğrudur, sırf dışı güzel olduğu için ne kadar boş insanların ne kadar çok ilgi gördüğünü biliyoruz, ve sırf dışı çirkin olduğu için kalbi temiz kızların kullanıldığı ve alay geçildiğini de, ben yaşadım ki bu kadar kendimden emin konuşabiliyorum...

1|0
    0|0
  • erkekler ne tercih eder bilemem ama her kızın parmağında pırlantayı tercih edeceğinden eminim :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hazineyi alayim gideyim ben varsa

0|0
    0|0
  • Pirlatayi sectim diye kaşar, hazineyi sectim diyede çirkin mi olucak illa.. Ne kadar saçma.. Ben iyi kalpli ve yanima yakisacak dengim olan birini istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hazıneyi pırlantalar olusturur :D

0|0
    0|0
  • birçok pırlantayla hazine yaratmak çok daha iyi

0|1
    0|0
  • göz bir müddet sonra alışır ama kalp çok önemlidir onunla hisseder onunla yaşar o senin duygularını yönetir bu yüzden kalbe hoş görünen yani hazine diyorum

0|0
    0|0
  • Beşibiyerde isteriss ..(:

0|0
    0|0
  • tabikide hazine bir ömür boyu hayatını yaşarsın

0|0
    0|0
  • kesinlikle hazine.pırlanta bir kaç senelik hazine bir ömür boyu...

0|0
    0|0
  • Bir hazine bulmak ve içinden kendi bakış açınla bir pırlanta çıkarabilmek en güzeli.

0|0
    0|0
  • Hazine... :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...