Düğüne giderken spor mu, takım elbise mi giymek iyi olur?

Bir düğüne giderken spor mu giymeliyim yoksa takım elbise mi? Bayanlar söyleyin bana.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Her yerde spor giyiliyor bari özel yerlere ve özel günlerde takim elbise giymeni tavsiye ederim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• valla ben kısa tayt giyip belimede kareli bi gömlek bağlayıp üstümde t-shirtle gittiğimi bilirim ve spor ayakkabılarla tabi :D ama bi daha da öyle gitmem bi ilginç durmuştu :D ama haberim yoktu düğüne gittiğimizden bilseydim gitmezdim çünkü sevmem öyle havasız yerleri :) sen sen ol takım elbise giy :) ama ceket giymek zorunda değilsin gömlek giy ve takım elbisenin pantalonunu giy çık öyle hem biraz spor havası katar işin içine :)

0|0
    0|0
  • spor giymede , takım elbisede de klasikten kaç bence.. altı üstü takım olmasın kendin farklı kombinler yaratmaya çalış

0|0
    0|0
  • bence gömlek ceket altına kot altına spor giy karıştır yani iki kombineyi bilmiyorumda düğünde bana takım elbise giyinenler sanki yedek damat gibi geliyo spor giyinenlerde sanki halişahadan yada sahilden geliyomuş gibi geliyo

2|0
    0|0
  • Yok düğünde spor giyim olmuyo.Düğünde şık bir takım elbise olabilir.Ada'nın da dediği gibi ceket giymesen de olur...

0|0
    0|0
  • Tabiki de takım derim. Eğer harici bir durum yoksa ''geç kalma'' gibi. Benim düğünüme sporla gelen birinin bana önem vermediğibi düşünürüm

0|0
    0|0
  • bari düğünde giyin takım elbise modern tarzdakiler süper oluyor

0|0
    0|0
  • Takimla gidersen daha ilgili daha hos gozukur.

0|0
    0|0
  • takım elbise daha hoş duruyor erkeklerde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• takım iyidir.

ama smart casual ile daha rahat edersin. kravatsız , aşırı ciddi ve aşırı spor olmayan seyler...

Hatta illa spor istiyorsan bile cok düzgün koyu renk , taşlanmamış bir kot, altına siyah bir ayakkabı üstüne beyaz gomlek ve siyah tek ceket de olabilir en fazla...

Ama takım gibisi yok:)

0|0
    0|0
  • Takım elbise ama kravatsız

0|0
    0|0
  • Geçen hafta gittiğim düğünde;

*Güzel, klasik bir kot,

*Keten beyaz gömlek,

*Koyu kahveringi kemer ve ayakkabı,

*Uyumlu saat,

*Uyumlu bir ceket (Gri keten olabilir.).

Yani ne takım ne de spor :) Ortası makbul...

0|0
    0|0
  • damat yakın arkadaşın akraban vs ise takım elbise giy. ama sadece arkadaşın, uzaktan akraba, komşunun oğlu vs ise spor giy. yok illa karışık bişey diyorsan billyy nin söylediğini yap :)

0|0
    0|0
  • takım elbise iyidir hava katıyor erkeklere

0|0
    0|0
Yükleniyor...