Son 1 gününüz kaldığını öğrenseniz nasıl değerlendirirsiniz?

dünyada son 1 gününüz kaldğini öğrenseniz nasıl değerlendirirsiniz?

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• ilköncelikle herkesle vedalaşırım.isteyipte yapamadığım şeyleri imkanım varsa yaparım.bir de not bırakırım.o notun da mezarımda olması için.herkes görsün diye.o notta çoğu kişi ile ne yaptıklarım ve hayattan ne ders çıkardıklarm yazardı.sonra birşey bulmaya çalışıp patent alırım.

bu sorunun cevabı (tabi 1 gün değil 1 yıl) bir filmde var.şimdi ya da asla filmini izlemeni tavsiye ediyorum.sonunda duygusal olmayan ben bile ağladım.sen zaten hüngür hüngür ağlarsın :)

FİLMDEN BİR REPLİK

"eğer ölme gününüzü bilme imkanınız olsa bunu bilmek istermeydiniz diye sormuşlar.yüzde 96sı hayır demiş.ben evet derdim.çünkü ne zaman öleceğini bilmek insanı özgür kılar.ama şuanda anladım ki özgür kılmazmış"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Yaşam Destek Ünitesine bağlı,bip bip biplerdim.

Ayrıca ha son bir günün demişler ha hoca kağıtları topluyorum verin demiş. Şu ufacık ömrümüzde hepimiz br talebe hepimiz birer potansiyel son saniye kopyacısıyız. Saçma ama konuya paralel.asdfghjk

0|0
    0|0
  • kalıcı bırsey bırakayım arkamda dıye dusunurdum aklıma gelırse oyle bırsey onu yapardım gelmezse sanırım dusunurken sure dolardı :)

0|0
    0|0
  • Bütün paramı alır doğayla iç içe kalabileceğim bir ormana bir yere giderdim ormanlık bir yer bulurdum karadeniz tarafı güzel olurdu tek başıma kafa dinleyip doğayla baş başa özel bir gün geçirmek isterdim

0|0
    0|0
  • Önüme geleni öldürürüm. Nefret ettiklerimden başlar tanımadığım adamdan çıkarım. Madem ölücem başkalarınıda yanımda götüreyim. Elimde olsa tüm dünyayı yok ederim ama olmuyo

0|0
    0|0
  • sevdiğim ve beni seven kişilerle geçirirdim son saat lerde dua eder aptes alır zamanımı beklerdim ölüm korkutmuyor beni beni korkutan dinsiz imansız gitmek Allah herkeze müslüman olarak ölmeyi nasip etsin !

0|0
    0|0
  • Ucurumun kenarına gider otururum manzarayı izleye izleye bêklerim

0|0
    0|0
  • Kımıldamadan bekler ya da deli gibi yapamadıklarımı yapmaya, harcayamadığım paraları harcamaya yemediğim gezmediğim konuşmadığım her şeyi tadmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • kör gibi tuttuğumu öperdim:D

0|0
    0|0
  • Selam...eğer dünyada son 1 günnü kalirsa onu sevdiklerimin yaninda geciririm ama Allaha cukur o gun hala geldi,gelmesinde))

0|0
    0|0
  • Yapılacak şey belli..

0|0
    0|0
  • zor bir durum:) o bir gün ne yapacağını düşünmekle geçer :) cünkü zaten son gün öğreniyor olacaksın durumu

0|0
    0|0
  • seks ve alkol ..

0|0
    0|0
  • yatar uyurum bu aralar uykusuzluktan coktum

0|0
    0|0
  • Sıkar kafama çekilirim ha 24 saat önce ha sonra ne fark var ?

0|0
    0|0
  • seninle tanisirim kesin

0|0
    0|0
  • böyle sorular bir bitmedi gitti ya

0|0
    0|0
  • 1 gün kaldıysa artık çok geç. Güzel günleri hatırlayıp gülerdim herhalde.

0|0
    0|0
  • ibadet veya helalleşme

0|0
    0|0
  • ibadet yapmıyorsan bilki ibadete yönelemessin ama cok paran varsa bol bol harcarsın bitene kadar

0|0
    0|0
  • salondaki kanepeye uzanarak :)

0|0
    0|0
  • valla 24 saat namaz kılarım

0|0
    0|0
  • Panik yaparım, önüme gelene ''Ölüyorum ulen! Kurtarın!'' diye yapışırım.

0|0
    0|0
  • bütün günü en sevdigim yemeği yiyerek gecirmek isterdim :D

0|0
    0|0
  • bi sigara yakarım hayatıma devam ederim.

0|0
    0|0
  • bütün kıl olduklarımı döverek ama öldürürdüm hazır ben gidiorum onlarda gelsin benle :)

0|0
    0|0
  • herkesten hellalik isterim namazları kılarım tövbe ederim gün boyu

0|0
    0|0
  • bütün günümü banyoda jakuzi içinde geçirirdim...

0|0
    0|0
  • şöyle arkamı döner ve döner bakarım ben ne yaptım,kimi kırdım,kimleri sevdim..ve ben ALLAH İÇİN O GÜNLERDE NE YAPTIM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tövbe ve helalleşme ile :)

0|0
    0|0
  • mutlu olurdum zaten yasamak istemiyorum ama nerde oyle sans :/

0|0
    0|0
  • ben bir sürü yemek yer ve sevdiklerimle eğlenirdim heralde

0|0
    0|0
  • galiba cinayet işlerdim

0|0
    0|0
  • Şoka girmis olarak,yada arkamda biraktigim insanlarin uzulmelerine uzulerek gecirirdim herhalde

1|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmazdım Azrail gelsin beni mekanımdan alsın :D

0|0
    0|0
  • bu sefer neden ben diye ağlamaya devam ederim

0|0
    0|0
  • Sevdiklerime giderdim..

0|0
    0|0
  • walla ibadet ederim herhalde