Neden sorularımıza verilen cevapların içinden...

en iyi cevabı seçme gibi bir alışkanlığımız yok. hem hak edene hak ettiği verilmiş olur hemde sorudaki gibi bir problemi olan kişi en üstte direk cevabını görür ve sessizce uzaklaşır:D ayrıca cevabı verenin de totosu kalkar ve cevap verme azmi yükselir:D siz ne düşünüyorsunuz? cevabınız en iyi cevap seçilince hissettikleriniz nelerdir?

not: hepinizi bir 10 dk lığına profilinizdeki en iyi cevabı seçilmemiş sorularına bakıp seçmeye davet ediyorum buyrun... :)

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• amaç puan için değilde.Kişilerin aradığı cevabı bulması açısından doğru bişey diye düşünüyorum.Fakat bazı insanlar var google'a sevgilimden ayrıldım yazıo.Direk burayı buluyo.Pat anında bir üyelik patlat soruyu bir kaç fikir ediniyo.Bu siteyle alakasını kesiyor taaa ki sevgilisiyle cinsel ilişkiye girip hamile kalıp kalmadığının cevabını arayana kadar.O bakımdan bu tür insanlar senin dediklerini bilmezler bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çerezde ne seversiniz sorusununda en iyi cevabı olamaz bence :D

0|0
    0|0
  • En iyi cevap verilmemiştir belki? :)

0|1
    0|0
  • sorunu okudum (içeriği değil) ve direk olarak gidip daha önceden en iyi cevap seçmediğim iki soruya en iyi cevabı seçtim :D şimdi de bunu yaptığımı söylemek için buraya yazıyorum :)))

0|0
    0|0
    • işte budur! duyarlılığın için çok teşekkür ederim en iyi cevabı seçtim ya kusura bakma ayıp olur şimdi :D

• önemli değil ya, en iyi cevap seçmen için yazmamıştım zaten :)

sadece yaptığım şeyi anlattım :) yine de teşekkürler :))

• ben seçiyorum sorularımda her zaman :)

0|0
    0|0
    • bravooo:) teşekkürler duyarlılığın için:)

• enem ben seni ilk kez görüyom ne zaman sordun da sectin :DD

• benim derdimin dermanı bulunsunda varsın eniyi cevap seçilsin :)

0|0
    0|0
  • var. modumda değilim

0|0
    0|0
  • öyle oluyo malesef

0|0
    0|0
  • Ben hakedeni secerim her zaman, kim olduğuna bile bakmam.

0|0
    0|0
    • en güzeli herkes böyle duyarlı olsa insanlar daha ciddi cevap vermeye çalışır

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim de seçmediğim sorular vart çünkjü hakeden cevap olarak gördüğüm cevap yok. Mecbur da değiliz demi :)

Ayrıca çok soruda gerek kendimin gerekse başkalarının çok güzel cevap verdiğini ama en iyi cevabı ise gayrıciddi cevapların aldığını gördüm. Burada çok az kişi hakedene karşılığını veriyor. Ben şimdi bakarsan 1 saat sürer vermediğim sorulara gül vermek boşver :DD

0|0
    0|0
    • senin tercihin ama herkes bunu alışkanlık yapsa insanlar daha ciddi cevaplar verir

• Belki biraz saçma gelebilir siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama olaya bir de şu açıdan bakın.

Bir soru yazdınız ve cevabı tamamen subjektif, örneğin; "hangi rengi daha çok seversiniz?" sizce bu soruya bir en iyi cevap seçilebilirmi? Yada bir tavsiye isteniz bir ilk bir saat içerisinde 100 tane öneri geldi. Pekala daha iyi bir öneri gelmeyeceğini nereden bilebilirsiniz. Bu yüzden bazı sorular için en iyi cevap asla yoktur. Bence sorunuzun en iyi cevabı bu...

0|0
    0|0
  • hep kızları en iyi cevap seçiyorlar ya abaza dolmuş burası

0|0
    0|0
Yükleniyor...