İş Aramak İçin Nerelere Bakarsınız / Ne Yaparsınız ?

Siz iş aramak ve bulmak için ne yaparsınız? İnternet üzerindeki sitelere CV bırakıp aylarca dönüş mü beklersiniz, ya da gazete alıp arayıp hemen görüşmeyemi gidersiniz? Veya eşten dosttan habermi beklersiniz? Sizin tercihiniz nedir.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• tarihi geçmiş eski ilanları olan firmaları ararım..%70 ilan sayesinde yeni aldıkları vatandaştan ya memnun değildir ya da çıkarmış ilk fırsatta yeni ilan verecektir..bunları arar direkt konuşurum..

0|0
    0|0
  • karıyer.net,işkur kayıt ol,yenibiriş.com vs vs uye ol cv gonder kendıne gore olanlara bak özellıkle işkur çok iyidir karıyerde öyle

0|0
    0|0
    • Açık öğretim öğrencisiyim bütün firmalar diploma istiyor dönüş yapmıyorlar malesef

• sen çok zekisin ya ben 5 aydır boşuna iş bulamamışım !

• Ya tamam sakinim birşey demicem ne tür iş arıyorsun söyle yardımcı olucam nerde hangi semte yakın istiyosun onuda söyle,sakinim,senınle aynı durumdaydım öğrenciydim aynı zamanda çalışmak ıstıyordum ünideyken o yuzden bu sınırlenmen nedenki:s

• Forumları araştırırım

Arkadaşlarıma sorarım

İş ilanı olan siteleri araştırırım

Çevreyi sorgularım, destek isterim.

Gazetelere bakarım

Eski tanıdıklara sorarım çevresi geniş olanlara

cut.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşlarınız ve aile yakınlarınıza bu durumu bildirin, onlarda çevrelerine söylerlerse bir fırsat çıktığında değerlendirebilirsiniz. sadece kariyer sitelerini beklerseniz süreç uzayabilir.

0|0
    0|0
  • En iyisi birebir sorup araştırmak. Netten bekle bekle nereye kadar. Gazete de bir seçenek olabilir ama gidip görmekte lazım çalışma ortamını

0|0
    0|0
  • İstersen bir ara bizim holding in binasına uğra bir iş ayarlayalım. Mesain bitincede spor arabamla evine bırakırım .

0|0
    0|0
    • Tabletimden baktım ama holding ismini bulamadım? Nerede yaşıyorsun Note2 telden Gps özelliğiyle jeep'ime atlayıp geleyim

• evet bu sefer oldu doga hanım beni geçtiniz :)

• Walla interneti hiç tavsiye etmem özellikle tecrübesi olmayan :D aylardır üyeyim kaç teklif yaptım daha 2 defa aradılar 2 side olumsuz oldu bide :D yani kapı kapı arayın en iyisi :D

0|0
    0|0
  • internet üzerinden güzel bir cv hazırlayarak başvuru yaparsan başarılı olabilirsin..

0|0
    0|0
  • netten bakaırm

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ?

Herhangi bir tecrüben var mı ?

Bu arada yatmakla iş aranmaz. Öyle rahat iş de yok.

0|0
    0|0
    • Yatarak iş arıyorum yardım edin mi dedim? İş aradığımıda belirtmedim sanane yaşımdan? Allahım ya

• Salak mısın sen ? Bir çok iş yaş ile çok alakası var. Bu arada korkma asılmıyorum sana kezban arkadaş. Sana iş zor verirler. Daha dinlemeyi bilmiyorsun.

• Hah kezban lafını öğrenmiş bir ergen daha. Her önüne gelene kezban denmez bunu öğren önce yarım akıllı. İş aradığımı söylemedim diyorum yaşımı ve tecrübemi sorma haddini vermiyorum sana. Sorumu düzgün oku gel seviyesiz . Senin gibilerle muhatab olsam iş bulamam asıl, defol git şurdan.

• sen evlenmiyo musun senin işin s eks olcak sadece uzunca bir süre boşver işi

0|0
    0|0
    • ne biliyorsun evlenince çalışmayacağımı sadece seks yapacağımı ?

• Gerizekalısın sen ya

• cenabet gezme bari:D

• Elimiz tutuyor ayağımız tutuyor taşı sıksam suyunu çıkarırım işsiz kalmayız Allah'ın izni ile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...