Erkek arkadaşım yakın erkek arkadaşımla görüşmemi istemiyor ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşımı çok seviyorum ama 2 yıllık en yakın erkek arkadaşımla görüşmeme katlanamıyor araya mesafe koydum yakın arkadaşımda biliyor bunu o da üzgün ama bir şey de diyemiyor.Nedenini sorduğumda çok kıskandığını hiç bir erkekle kendisinden başka biriyle yakın olmama dayanamadığını söyledi.Böyle giderse ikimizden birini seç diyecek ne yapmalıyım ikisi de çok önemli benim için ne demem anlamıyorr ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer senin önünde böyle bir engel çıkarsa ne yaparsın?

Gördün ki bir bayan var ve sevgilin ile çok samimiler, misal sen evinde dururken mesaj geldi sevgilinden, beni filan bayan arkadaşım çağırıyor onunla buluşacaz, sende soruyorsun nerede, cevap veriyor, ya evimde ya da kızın evinde, tepkin ne olur?

Yada sen aşırı kıskanç birisin, oda kıyamadı arkadaşına gizlice görüşmeye kalktı, sende tesadüfen o taraftan geçiyor ve onları görüyorsun, tepkin ne olur.

Bunları cevaplar mısın?

Bak ozaman senin sorunun cevabının bir kısmı çıka bilir buradan

0|0
    0|0
    • arkadasımla artık görüşmüyoruz sadece toplu buluşmalarda arada konusuyoruz o kadar.Bende hiç bir kızla yakın olmasını istemem ama kızın bakmayacagını anlarsamn gerçekten kardeşi gibi görüyorsa için sorun yok. O da biliyor arkadasımın bakmadıgını ana dayanamıyor yinede

Erkekler Ne Diyor 3

• görşmlerinizi 3.nüz yaparsınız o zaman sorun çıkmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki buluşa bilirsin, kıskanma nedeni yoksa neden gidemiyecekmişin ki,

Al karşına anlat herşeyi olduğu gibi, nasıl bir arkadaşın olduğunu ne derecede samimi olduğunuzu filan işte, ve de empati kurmayı unutma, senin hazm edemeyeceğin şeyleri karşı taraftan da beklemen doğru olmaz, vede bence sana aramızdan birini seç demez bence

0|0
    0|0
    • dayanamıyor nefret edıyor ondan

• Herşey gönlüne göre olsun, senin ile ömür boyu kalacağı insanı düşünmen gerekti bence, sen nefret ede bilirsin ben etmiyorum herşeye rağmen

• kendini teslim etme böyle zihniyette olan adama. kendine saygın yok mu? hep birilerinin isteğine göre mi yaşayacaksınız? bunun sevmekle ne alakası var onu anlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • Kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlıyamaz, eğer kız kısıtlamıyorsa erkekte yapamaz, okadar basit eşit olmalılar, yaptığın yorum saçma bence, kız erkeğe karşı çıkmıyorsa başka bayan arkadaşları ile görüşmeye izin veriyor ise, ayni anlayışı erkekte göstermeli

• Bende onu kısıtlıyorum bazen ama onun o kadar yakın kız arkadası yok geneli erkek.Ama konusunca uzatmaz kızla konuşmasını saygı gösterir bana

Kızlar Ne Diyor 1

• gizli görüş sende gizli gizli yiyiş işte diğeriyle öbürünede evlenince verirsin

0|0
    1|0
Yükleniyor...