Zevk aldığınız ufak sapıklıklar neler?

Misal kuruyan dudak derisini diş ve parmaklarla soymak, manyetolu çakmağın kablosunu sıyırıp parmağa değdirerek basmak, kaşınan bölgeyi çıldırma eşiğine gelecek derece de olup kaşımamak, kanayan yaranın üzerine kolonya dökmek, annenin yapmış olduğu yemeğin soğumasını beklemeden ağzın yana yana yemeye çalışılması, Adem elmasının altında bulunan kılları sakızla kopartmak ve o sakızı tekrar çiğnemek( şaka lan şaka oha o sakız geri çiğnenir mi )

Bunlar benim yapmış olduğum ufak şeyler...

Peki sizlerde ne gibi sapıklıklar var ( abartmayın budaklı meşe odununu kafanıza indirim)

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Dudak derisini soymak.

Ellerimi yemek,evet doğru okudunuz tırnağımın kenarından etleri koparıyorum bir güzel de kanıyorlar..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ellerime uhu sürüp soymak.

2|1
    0|0
  • kolanın asidini dinlemek (yarım saat boyunca)

2|2
    0|0
  • Tırnağın kenarında çıkan şeyler var ya her neyse adı onları sonuna kadar koparırım canım yana yana.Koparırken de çok pis acır kopardıktan sonra da bir süre devam eder ama çok keyif alıyorum onun acısından :)

1|1
    0|0
    • Dişlerimle yoluyorum ben onları :(

• Benim tırnaklarım uzun olduğundan dişe gerek kalmıyor :) Onları koparmadan tırnak makasıyla kesen insanlarıda hiç anlamıyorum nasıl mahrum kalır insan bundan.

• Onlar üşengeçte o yüzden :)

• dudağımın kabuklarını soymaya bayılıyorum sonra üstüm başım kan oluyor. yarama tükürük sürüyorum, ağrıyan diş etime sıkıca bastırarak hatta tırnağımı batırarak daha çok acı çekiyorum inan bunu neden yaptığımı ben de bilmiyorum ama çok pis hoşuma gidiyor :) şuan aklıma bunlar geldi

0|1
    0|0
  • Hahaha cok guzel bir soru. senin yaramazlik larda cok sirin.

0|2
    0|0
  • bu güzel soru 5 yıldızı haketti gerçekten de :)

benim yaptığım da tırnağımı ısırmak, bildiğin kemirgen gibi ısırırım nedense uzadıklarında :S :D

0|2
    0|0
  • sevgilinin siyah noktalarını sıkmak :/

seneler önce müthiş zevk vericiydi, çok pismişim bunu yaptığımda

0|2
    0|0
  • öyle garip olaylarım yok mutluyum

0|1
    0|0
  • sümük yeşili ve kulak madeni sarısını karıştırıp maket hayvan yapmak tükürükle oluşturduğum hamurumsuyu şekillendirmek

0|1
    0|0
  • çayı çok sıcak içip boğazımın hafiften yanması çok hoşuma gidiyor

0|2
    0|0
  • Sobaya kolonya dökmek çocukluğumdan beri yaparım hepte zevk alırım :D

0|1
    0|0
  • dudaklarımı koparıyorum evet :D bide tırnak kopartmak SŞD

0|1
    0|0
  • Dudak derisini soymak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• elime uhu döküp kuruyunca soymak en birinci favorimdir. bir de kışın sobanın üstüne portakal kabuğu koyup, kabuk ısınınca başkasnın ensesine tutmak :DD

çayı karıştırdıktan sonra çay kaşığıyla şeker atmaya çalışan başka birinin elini yakmak vs. vs :DD

0|1
    0|0
  • bunların hepsini yapıyorum sakız hariç :D ekstra olarak mm mesela parmak kenarlarındaki bazı artık etleri çekip koparıp kanatmak :D sonra mm beğenmediğim şekilsiz herhangi bir kılı 2 tırnak arasına alıp çekme (genelde başarısız) mm bir de şu var kulak memesiyle oynamak :D yalnız bunlar sapıklık değil :D

0|1
    0|0
  • Trafikte seyir halinde ya da kırmızı ışıkta dururken, sağımdan geçip uyanıklık yapmaya çalışan araç gördüğümde , hızlanıp arabanın burnunu sağa veririm ki ya fren yapsın kalsın ya da kenarda park halindeki araçlara vursun..

Yine trafik müsait değilken hız yapmaya çalışan, yalnız bir araba geçebilecekken sellektör atan denyo olursa, önce kenara geçip centilmence yol verir sonra uzunları dibine kadar açarak,sellektör korna.. arka tamponuna yapışır giderim...

0|1
    0|0
  • Ben sapıklık denemyebilir belki de salatayı elime alırım adeta bir heykel tıraş edasıyla böyle ısırık demeyelim kenarlarından küçük küçük ısıra ısıra döne döne böyle yiemyi seviyorum minik ısırakla güzel ya ban auğraş oluyor takılıyorum öyle ;)

0|1
    0|0
  • kuruyan dudağın kabuğu kaldırmak favorimdir. :)

0|1
    0|0
  • Yara'nın kabugunu muthiş bir şehvetle kaldırıryorum D:

1|2
    0|0
  • aradım bulamadım şu saatte illaki vardır birşeyler..

0|1
    0|0
  • SApıklık deyil sadislik o dediğin :D

0|1
    0|0
  • çok nadir fordçuluk

0|1
    2|0
  • *Kirazı üşendiğimden 18 yıldır çekirdeğiyle yerim.

*Elmanın sapını kalkıp çöpe atmaya üşendiğimden onuda yerim.aynısı armut içine geçerli.

*Karpuz çekirdeğiyle kardeşimi tararım.

*Küçükken bize gelen misafir çocuğunun oyuncağı güzelse onu saklar ve unutturrurdum.Oyuncak bizde kalırdı xD

*Küçükken bir tane kamyonun lastiklerin altına çivi dizmiştim ve cam kırığı.

0|1
    0|0
    • Karpuz çekirdeğini bende siper alarak evde gelene geçene fırlatırdım. Sonrası malum terliği kafama yerdim .

• Artık o günler yok ya :S

• Aynen dostum çocukluk gibisi var mı :(

Yükleniyor...