Eski erkek arkadaşınıza kanka dediniz ve sustu

Eski erkek arkadaşınıza kanka dediniz ve o mesaj atan insan sustu...2gun sonra benim için ne yaparsın diye bir soru sorup...konuyu beraberce iş yaptığınız konuya getirdi...ve siz ona benim için ne yapardın diye sordunuz...hiç beynini gördü mü diye bir soru yönelttiniz..o ise..."ben çok yordum halen daha yoruyorum dedi"bu neyin nesidir şimdi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• o nasıl bir muhabbettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence çoklu kişilik bozukluğu, sence?

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir muhabbet abi ben mi anlamadım. Beraberce iş dedigin seks mi .Hiç beynini gördünmü kısmını anlamadım.

0|0
    0|0
  • Hiç beynini gördün mü diye soru nedir ya ameke. Kaç kişiliksin.

0|0
    0|0
  • iyi ki ayrilmissiniz.senin gibisine nasil tahammul etmis

0|0
    0|0
    • İlişkimiz varken kendisi bana dediği için ve içlendiğim için olabilirmi

• Sorudan bi'şi anlamadım. Nasıl bir ilişki ki yaşadıklarınızı yazıya dökünce bile anlaşılamıyor.

0|0
    0|0
    • Onun çıkarları doğrultusunda ilişki yaşandı..ilişkiden bişey anlamayıp beni hep kölesi gibi görmedi sonucu bir ilişki yaşandı.çıkarı ise "iş" başarılı olduğumu ve yardımının eksik olmadığı para kazandığı bir ilişki idi..yani sonuç olarak ayrıldık ve işi ayırdım

• Bu böyle olmayacak. Sen numaranı ver ben seni arayım derdini bi'de anlat. Belki daha iyi anlarım.

Kızlar Ne Diyor 5

• oha mk erkek arkadaşa kanka mı denir :/

0|0
    0|0
  • senin allah belanı versin :D

0|0
    0|0
  • ablam ne dedin sen şimdi?

0|0
    0|0
  • Ne saçma muhabbetler bunlar ya.. neyin kafası bu? 25 küsür yaşında kadınsın neyin kankalığı bu? konusmalarınıza bakınca lise hallerim geldi aklıma hatta daha da geriye gittim. Bence sen bu kafadan bişey bekleme.

0|0
    0|0
  • yorum yapmak için elimden geleni denedim ama 10 kez de okunsa anlaşılcak gibi değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...