Amrabat Süper ligde Bu sezon Şans bulabilirmi?

Amrabat geçen sene Kulübede oturuyordu bu sene TFF´nin akıl almaz yabancı kuralından sonra Tribünde oturacak farkındamızsınız bilmiyorum ama yedek kulübemizdeki silahlarımızda azalacak Amrabat ve Elmander yedek kulübesi için iyi isimlerdi ama şimdi Engin,Erman ve Kazım olacak sizce Amrabat bu sezon şans bulabilirmi?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• amrabat şans bulamaz hele de yabancı kısıtlaması geldi ceju sneijder muslera falan derken pek forma kapamaz gibi bu mal demirören seneye 5 yapacağız diyormuş futbolun katili şikecilerin yandaşı ufff düşündükçe geriliyorum resmen

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bulur belki

belkide bulamaz

0|1
    0|0
  • melo gidiyormuş şans bulur

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum,umarın her şey iyi olur.

0|0
    0|0
  • Keşke bulsa,böyle olacaksa adamı daha iyi yerlere göndereydik..

0|0
    0|0
  • Çok zor Renktaşım ...

Hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ara sıra bulur

0|0
    0|0
  • Öncelikle yabancı sınırından memnunum,ki ligin en fazla yabancısı tuttuğum takımda bulunmasına rağmen.İddialı bir kadro kurup Şampiyonlar Ligi'nde yükselmek isteyen Galatasaray yönetiminin tepkisini de gayet iyi anlıyorum,hak veriyorum.Ama şöyle düşünsek:

Ergün,Hakan Ünsal,Ayhan,Okan,Emre,Hakan Şükür,Bülent vardı Uefa şampiyonluğunda.Ve o jenerasyon millit takımda da çok iş yaptı.Neden yenileri oluşmasın?

11 tane Drogba değil de Selçuk İnan,Semih Kaya,Yekta Kurtuluş,Gökhan Zan,Burak Yılmaz yıldızlaşsa fena mı olur sizce? İkinci turda varsın elensin tüm takımlarımız.Ama ülkemiz kazansın.Fatih Terim'e güvenmelisiniz.

0|0
    0|0
  • inşallah bulur.keyif alıyorum izlerken

0|0
    0|0
  • Amrabat fovari ismim ya. İzlemeyi çok seviyorum. Top Elevenda takımımın ismi bile Nordin FC :D İnş şans bulur di maria gibi adam çok seri ve hızlıda. Ama istikrar için bir süre ardarda 90 dk oynaması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bizdede aynı sıkıntı var kuyt ya da stoch dışarıda kalacak

0|0
    0|0
  • aslında amratabt bu lıgde ve galatasarayda oynamayı encok hak eden futbolkcu hırsyla ıstegyle.. ancak gecen sene teknk dırektor fazla sans vermedı onu hep ayagnda top tutan ondeyken skoru koruyacak olan bı oyncu olarak kullandı halbukı amrabat mac degstrecek bı futbolcu. bu sezonda yabancı kontenjanı gelnce sansı daha da azalır yerne emre colak oynatlablr o da yabancı lıglere kıralanablr ya da satlablr..

0|0
    0|0
  • adam zaten ilk 11 e pek giremiyordu şimdide gerizekalı tüpçü yüzünden türbüne çıkacak

0|0
    0|0
  • kanatsız oyuna devamsa zor

0|0
    0|0
  • Takımda ondan başka kanat oyuncusu yok la.

0|0
    0|0
  • Bence Fatih hoca mutlaka şans verecektir

0|0
    0|0
  • gerekirse eboue melo falan kesilmeli sırasıyla ama amrabat oynatılmalı bize cl de tek başına maç kazandırdığı zamanlar oldu zaten oyuna her girdiğinde keyif alarak izliyorum kesinlikle ve kesinlikle kalmalı ve şans verilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...