Ciddi cevaplar istiyorum lütfenn ( biraz uzun k.bakmayın cevaplarınızı bekliyorum )

şimdi diyelimki siz biryle çıkıyorsunuzz ama çıktığınız kişi size karşı bişeyler hissettiğini anladığınız için teklif ettiniz kabul etti ve onun hiç üzmemeye çalışıyorsunuz ve hep mutlu olmasını istiyorsunuz onun için herşeyden vazgeçtiniz ve herşeyi yapıyorsunuz ama o ilişkiniz 5. ayında size ben eski sevgilimi seviyorum senide seviyorum ama onu unutamıyorum aklımdan çıkmıyor dedi ne yaprsınız tepkiniz ne olur ne demek bu ? (çok üzüldüm hatta dünyam ters döndü sanki ama ben bırakmadım ve dedimki sen beni seviyosun onu sevmiyorsun onuda unuttun unutmadıysan bile bu akşam unutmanı istiyorum artık dedim ve bana söz verdi bana bir sürü güzel şey söyledi tamam dedi bunu söylediğine o da çok pişman oldu )

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne guzel..o sana durust olmus sende ters tepki vermeyip yinede onu secmen sana olan sevgisini cogaltir ve otekini unutturur bence

0|0
    0|0
    • pek unuttruamamışm gibi gözüküyo 7 ay oldu ve bazı olaylar oldu güvenimi sarsti :(

• açık zaten

• açık değilmş k.bakma ayeni açtım ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Unutmak kolay değil ona zaman vermelisin ama sonuçta 1.yi çok sevseydi 2. zaten olmazdı yani onu aslında sevmiyo ama sadece yaşadıklarını unutamıyo onu eğlendir,mutlu et değişik yerlere gidin değişik şeyler yapın birsürü boy boy fotoğraflar çekinin derim bu şekilde zaten unutur gider.

0|0
    0|0
    • bende öyle yaptım zaten çok mutlu ettim onu hatta dayanamayıp herkesin içinde seni çoook seviyorum dedimm oda ağladı heycanlandı konuşamadı çook mutlu oldu ama sonradan yine bişeyler oldu :(

• yeni biri değilde eski sevgilim ama vazgeçtim kimseyi istemiyorum ayrılcam ondan doğru bir karar demi sence

• En doğrusu :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...