Ata'nın benzeri Alman sosyal medyayı salladı..

link

Sosyal medyada dün yayınlanan bir fotoğraf, binlerce kez paylaşıldı... Atatürk'e benzeyen bu Alman'a övgü de var, sert eleştiri de...

sizin görüşleriniz.. ?

Güncellemeler:

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Istedigi kadar benzesi bir Ataturk olamaz. Cunku Ataturku ozel bir adam yapan gorunumu degildi yaptiklariydi..

4|4
    2|4

Kızlar Ne Diyor 4

• Fotoğrafı görünce gözlerim doldu. Bir garip oldum !1!1

0|3
    2|4
  • o nasıl başlık la üç kez okudum.

0|1
    1|2
  • benziyormuş hakikaten

0|1
    0|0
  • gerçekten benziyor evet

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet siması andırıyor fakat bir MUSTAFA KEMAL ATATÜRK daha dünyaya kıyamete kadar gelmez.

4|3
    1|4
    • Loyd George :

- Tenkidlerinizde çok haklisiniz. Özellikle Fransiz ve Ingilizlerin o dev donanmasi, yüzbinlerce Ingiliz, Fransiz, Afrikali, Hintli askerlerle yaptigimiz bu çikartma tam bir hezimle sonuçlanmistir. Elbette üzgünüm; fakat sizler de sunu unutmayiniz. Dünyaya her yüz yilda bir dahi gelir. Bu yüzyilin dahisi maalesef Türklere nasip olmustur. Çanakkale’de karsimiza Mustafa Kemal adinda bir Türk subayi çikmistir

• Eee sonuçta bu cümlelerin içinde de iltifat var ne farkeder :)

• Evet Ata'mın çok benzeri diyebiliriz. Ama hiç kimse ne fiziki ne de kişisel olarak benzeyemez Ata'ma.

0|1
    0|3
  • Yılda bir kez dağın yüzeyinden yere düşen gölge, suretine benziyor diye kutlama yapanlar bu adamın bir tarafını öpmek için yanına gidebilirler.

0|1
    1|7
  • Bi tanesi bize yetti.2.sini Almanlar düşünsün.

0|3
    2|6
  • Yozlaşmış yorumlar

0|1
    0|1
  • Sosyal medyayı öyle bir sallamış ki sosyal medya da o kadar çok takılmama rağmen ilk kez bir haber sitesinde gördüm.Bazı şeyler çok abartılıyor.

0|0
    0|0
  • Bu adamı Türkiyeye getirin heykellerini görsün havasından geçilmez..

0|2
    0|0
Yükleniyor...