Fotojeniklik mi, Ego tatmini mi, Zevk meselesi mi

İyi akşamlar kızlarsoruyor ailesi.Sorum su ben cevremde genellikle beğenilirim.Coğu kız arkadaşım bana yakışıklı oldugumu ve bazı arkadaşlarının benden hoşlandıklarını söylüyor.Sert bakışlı birisiyim sert erkeklerdenim.Birinci sorum eğer yakışıklıysam neden dikkat çekmiyorum?İkinci sorum ise geçenlerde fotograf çektim 5-6 tane bir kız arkadaşıma gönderdim onun arkadaşlarının cok begendiğini söyledi.Connected me diye bir internet sitesi var bilirsiniz cogunuz neyse bu fotografları orada bayanlarla paylaştım.Fakat terlendim.Engellendim bile :D Bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz Teşekkürler ..

Güncellemeler:

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yakısıklılıgından emın davranıslarındır.orda rsmını paylasarak yakısıklılıgına guvendıgını sergıleyen tavır gosterdın buda cok ıtıcı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepsi dedim aldım xperimi gidiyorum

0|0
    1|1
  • işte böye egonuz ökkküüüüüz gibi olursa böyle olur, niye paylaşıyon ki hayır ne olması gerekiyordu :D

0|0
    0|0
    • Yanlış anlamayın o sitenin tasarımı o.Link bırak dönerim gibisinden yani paylaşılmasını istiyorlar

• Egoizmle uzaktan yakından alakam yoktur inan :D Hatta kendime güveni düşük biriyim

• anladım o zaman bilmeme :D

• brakın bu ayaklarıı yaa

0|0
    0|0
    • Ne ayağı.Gayet düzgünce soru sorduğumu düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...