Siz olsanız ne yapardınız?Çok mu önyargılı davrandım ?

Gizli sorayım dedim önyargı artmasın.Bu şekilde daha rahat oluyor diye düşünüyorum neyse ... Bugün işten çıktım bir yakınımız vefat etmiş.Üzüldüm doğrusu ama yorgunluk üst safhada olduğu için yorgun argın yürüyerek eve gidiyordum.Karşı kaldırıma baktım geçmek için.Çocuğun teki kendisine bakıyorum sandı...Karşıya geçtim evim o tarafta... Bitiş bitişeğiz.Kaçmaya çalışıyorum yok.En sonunda kadının birine çarptım uzaklaşmaya çalışıyorum.Özür diledim kadından pardon dedim geçtim. Çocuk bana yinede yetişti.Neden bu kadar üzgünsün dedi bende sanane sapıkmısın nesin be gerizekalı dedim.Refleks midir nedir bilemedim ama ayıp ettim gibi geliyor.Tanımıyorum etmiyorum ama ne bileyim siz olsanız ne yapardınız acaba ? Özellikle karşı cins bu durumları iyi bilir? Böyle bir soru sorsanız amacınız ne olur ? Ben tanımadığım birine böyle bir soru sormam açıkçası.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yoo iyi yapmışın..sapık tecavüzcüde olabilir..ama aşıksa sana günlerdir izliyosa yazık olmuş :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yo yo, iyi ettin.

0|0
    0|0
  • Bide erkeklere odun derler hey allahim ya

0|0
    0|0
    • abi tanımıyorum tanımıyorum sende beni anlaa

• işten çıkmışım ve zombi gibiyim emin ol ilgi çekilecek hiçbir yanım yoktu :D

• O halini bile sevmis helal be adama:)

• boş ver en ıyısını yapmıssın

0|0
    0|0
  • aferim hiçde ayıp etmemişsin ve ciddi sapık .NET

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kovalamaca yaşatmış sana resmen. sonunda kibar olsa ne yazar.

0|0
    0|0
  • Bence de sacma.Nıye sorma geregı dydu kı.Hklısın bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...