Hayatımın kadınını bulmak bukadarmı zormus

gemelik tozmalık bulmak çok basit çok çıkıyoda karşıma .ciddi düşinim dedigimde karsı tarafın ciddi olmadıgını görüyouum. bendende kaynaklanıyor olabilirmi

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• arama sende

0|0
    0|0
    • defne sen çok zıt karaktersin benimle 2 dir zıtlaşmaya çalışıyosun hayırdır ne oluyor

• ben seni tanımıyorum bile neden zıtlaşmaya çalışayım

Kızlar Ne Diyor 9

• o kişilerde seni gezmelik tozmalık görüyor demek ki hal ve hareketlerinden hayatının gidişatına görede ciddiye almıyorlardır

bazen hoşlanırlar ama bakarlar ben bununla evlensem beni üzer aldatr vs sadece takılıyorlardr

1|0
    0|1
  • Bir sorun varsa bu iki taraflıdır zaten. Eğer ciddi bir ilişki istiyorsan saygı ve sevgi başta olmak üzere bence iki tarafta daha en başta karşısındaki kişiden isteklerini ve beklentilerini söylemeli ki ona göre ilişkiye devam edilmeli zaten bu konular başta konuşulunca sonradan sorun çıkcağını sanmıyorum. Bu konulara din,kültür,sağlık,maddiyat,aile,sosyallik hepsi konuşulmalıdır .

0|0
    0|0
  • benımde çıkmıyor malesef

1|0
    0|0
  • tabikide. siz zamanında karşınızdakini ciddiye almadınız ki. Şimdi onun sizi ciddiye almasını istiyosunuz. Sizi ciddiye alırsa canı yanar.

0|0
    0|0
    • niye öyle aldatan bir o kızla bir bu kızla bir tipimmi var bu yorumu yaptınız

• bnce erkekleri bayanları genelleme yapamazsınz. . basit örnegini verim size. hemen yanımda oturan bir kız var sevgili olmasına ragmen bana yazıyor. Bulusmak istiyor. Evet desem hemen benimle olucak. ozman bende bayanlar çok gevşek yorumunda bulunurdum. Bilmem anlatabildimmi

• ya arkadaşım bir erkek bir kızın nasıl bir kız olduğunu dış görünüşünden, davranışlarından anlar. Sana her yazan kıza yüz verirsen sonra neden her kız bu kadar gevşek dersin. Zaten bir kız erkeğe durup dururken sulanıyosa o kızdan uzak dur. Hayatının kadınını edeplisini arıyosan gerçekten ara. sana yazan kızlarla uğraşma bile

• evet senden de kaynaklaniyor olabilir.mesela belki kizlara pek guvenilir ve yeterince ciddi gelmiyorsundur.olamaz mi yani ?

0|0
    0|1
  • Önemli olan zoru başarmak.

1|0
    0|0
  • bulursun bulursun ne takıyorsun

0|0
    0|0
  • her şey kısmet

0|0
    0|0
  • bazen şans seni bulmaz