Bu ara sezonki transferlerden memnunmuzusunuz yeterlimi?

Bu seneki takımınız için transferi yeterli buluyormusunuz yoksa daha transfer yapılmalımıydı kimin gel mesini isterdiniz mehmet ekici fenere mi beşiktaşamı gider takımınzın adı nedir ciji. türkün tüm dünyaya türk futbolunu göstermesininin sizce katkısı olabilirmi arsene wenger gibi büyük teknik adamlarının bizim ülkemizin futboluna yorum yapmasının nasıl bir katkısı olabilir?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaç senedir hep transfer yapılıyor. Büyük oyuncular geliyor ama bir halt olmuyor. Takım yapısı herşeydir. Fener takım yapısı çok modern ve olgun. Galatasaraya Messi gelse topralayamaz o takımı. Beşiktaşta yeni kadro kurmanın ve sakatlıkların acısını baya yaşadı ama takımın olgunluğu bunu kaldırır zamanla. Transferden önce takımın ne yaptığını bilmesi herşeyden önemli. Türk futbolunda bu eksik kanımca

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin ama sabriyyle messide aynı değil benim görüşüm herşey altyapı ve genç oyuncu transferi politikası deilse böyle devam eder.

• Orası öyle elbette

• ben riekerink gitsin istiyordum istediğim transfer buydu

0|0
    0|0
    • sezon sonuna kadar sizinle istedigin olmadı bende anlamadım bu adamın gs ye zerre katkısı olmadı

Yükleniyor...