Erkek arkadaşınızın size nasıl evlenme teklifi yapmasını istersiniz?

Bu soru kizlaraaaaa..

Erkek arkadaşınız size nasıl evlenme teklifi yapmasını istersiniz...

Ben ...havada paraşütle uçarken:-):-)

Ya siz!

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben trafiğin ortasında bir anda durmasını ve ben kabul edene kadar hareket etmemesini isterim. ama arkamızdakı arabalarda arkadaşları olmalı ve kabul ettıgım an hepsi ortaya çıkmalı :))) çok mu hayalciyim bilemedimmm

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle sorular çok faydalı. aynen böyle bir soruya verdiği cevabı copy-paste ile uyguladım, şok oldu kaldı kaç gün kendine gelemedi. az kaldı ayrılıyordu benden ama Allah'tan sonra çıktı şoktan sdfkljsldfjsdf

1|0
    0|0
  • o nasıl bir soru işaretidir ya :]}

1|0
    0|0
  • hiştt, eşşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmeyin yavv. sonra çok masraflı oluyonuz. :))

0|0
    0|0
    • Bisey olmaz hayatinda sadece 1ker kere yapcan evlenme teklfi..:-)

• ya versin cüzdanını gidelim nikah daiersine. aksiyona ne gerek var. :))

• anana sor bakam damat lazımmıymış :) :)

0|0
    0|0
  • Kızlar kötü örnek olmayın Sonra başkalarıda istiyor :)

0|0
    0|0
  • Ya hic bise yapmazsa direk benimle evlenirsin dese ben cok merak ediyorum napardiniz asil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlen lan benimle desin alsın beni bastırsın kendine benimsin kızım desin evlenicez desin bu nası soru ya as:DA:d:AS

1|0
    1|0
  • Evlenme teklif etmesi şu sıralar en kokrtuğum şey. Eğer nikahlanmak isteseydim kesinlikle sevişmeden sonra teklif etmesi en güzeli olurdu.

0|0
    0|0
  • çok özel bir şey ama hayal dünyamda yaşadığımı zannedip dalga geçersiniz o yüzden susuyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben bir anda pat diye söylemesini isterdim nerde olduğu önemli değil ister havada ister karada :D

1|0
    0|0
  • bilmem hiç düşünmedm :/

0|0
    0|0
  • bi anda olsun isterim mesela tam kavga ederken benimle evlenirmisin desin :) çok şey istedim heralde.

2|0
    0|0
  • nasıl olursa olsun kabulumdur

1|0
    0|0
  • ucu yanık mektupla

1|0
    0|0
Yükleniyor...