Sporla ilgilenenler burayaaaa.....

arkideşler kimlerin sporla arası iyi bakalım ona bir kaç soru sormam gerekiyor da

Güncellemeler:
arkadaşlar çok özür dilerim kopyaladım herkese ama çok moralim bozuk allah aşkına yardım edin

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• sor :)

1|0
    0|0
    • benim hayalimde bir vücut tipi var herkesde oldugu gibi :) göğüs ve kalça geniş ama belim incecİk olsun istiyorum ama nasıl başarıcam bilmiyorum çünkü baya kiloluyum 175 boy 76 kilo link böyle olsam benden mutlu kimse olmaz hep dalga geçtiler kilomla lütfen yardım edin.

• spor salonuna yazıl sabredersen boğazına hakim olursan sende bu kiloya düşersin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• ben yaklaşık 5 yıldır vücüt çalışıyorum

1|0
    0|0
    • benim hayalimde bir vücut tipi var herkesde oldugu gibi :) göğüs ve kalça geniş ama belim incecİk olsun istiyorum ama nasıl başarıcam bilmiyorum çünkü baya kiloluyum 175 boy 76 kilo anlattıgım gibi olsam benden mutlu kimse olmaz hep dalga geçtiler kilomla lütfen yardım edin.

• ben göğüs için ayaklarım havada şnav çekiyorum baya bir göğüs bölgem genişledi ve şekillendi bel için mekin öneririm sana sen spor salonuna gitsen daha iyi bence bayanların ki ile erkeklerin çalışma şekli aynı olmaya bilir seni yanlış yönlendiripde zarar görmeni istemem

• futbol felan sanmıştım neyse gidiyorum

0|0
    0|0
  • aram iyi diye biliyorum

0|0
    0|0
  • sor bakalım :)

0|0
    0|0
    • benim hayalimde bir vücut tipi var herkesde oldugu gibi :) göğüs ve kalça geniş ama belim incecİk olsun istiyorum ama nasıl başarıcam bilmiyorum çünkü baya kiloluyum 175 boy 76 kilo anlattıgım gibi olsam benden mutlu kimse olmaz hep dalga geçtiler kilomla lütfen yardım edin.

• sorun nedir gardaş? :D

0|0
    0|0
    • benim hayalimde bir vücut tipi var herkesde oldugu gibi :) göğüs ve kalça geniş ama belim incecİk olsun istiyorum ama nasıl başarıcam bilmiyorum çünkü baya kiloluyum 175 boy 76 kilo link böyle olsam benden mutlu kimse olmaz hep dalga geçtiler kilomla lütfen yardım edin.

• iyi bir spor salonuna gidersen daha iyi cevaplar alırsın istediğin vücudada saip olabilirsin.

• ne istersen sor sor :D

0|0
    0|0
    • kalça büyüten hareket var mı?bir de göğüs

• bak youtube gir. göğüs kası yaz ilk çıkana tıkla bu benim favorim. yine youtube tan kalça geliştirme yaz ilk 2 video etkilidir. göğüs kası için kaç tane yapacağın sana kalmış fazla zorlama kendini :D

• su topu

0|0
    0|0
  • profesyönel yapıyorm sor bakalım

0|0
    0|0

• diyet olayı nolucak :(

• yazıyım mi sana

• kilo verme ile ilgiliyse :) fitness olarak yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0

• ben yapacagım bunu dersen özelden ulaş bana 6 ayda kendim 35 kilo verdim.başkabi abime 10 günde 14 kilo verdirdim ama biraz sağlıksız şekilde ama bir sorun olmadı. bunu yapacağım dersen eğer göğüs ve kalça ölcülerin iyiyse neden olmasın olmayacak birşey yok ama olmayan birşeyi var edemezsin varsa yaparsın unutma.

• fitenessss

0|0
    0|0

• Soruya yazsaydın keşke

0|0
    0|0
  • benim yatak sporuyla aram çok iyi anasını satım:D

0|0
    0|0
  • spor yapmıyorsun

0|0
    0|0
  • Isine yarar mi bilmem ama, basketbolcuyum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sor gizlicim.

0|0
    1|0

• Buyurun

1|0
    0|0

• Youtube sitesine giriyorsun ve arama butonuna FitnessBlender yazıyorsun. Mesela alt bölge çalışmak istiyorsan yani baldır,kalça,bacak gibi fitnessblender lower body work out yazıyorsun. Eğer üst kısım yani kol , omuz çalışmak istersen fitnessblender upper body work out yazıyorsun. Bu da link : link

• eh az biraz ilgileniriz:)))

0|0
    0|0
  • haydi sor sor :)

0|0
    0|0
    • bazı yorumlara kopyala yapıştır şeklinde yazdım onlardan bakarsan çok mutlu olurum nolur sende bana yardım et kurtuliyim şu ızdıraptan :(

• Sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • benim aram iyi futbolla ama sor <3

0|0
    0|0
  • Benim fazlasıyla iyi.

0|0
    0|0

• öncelikle boyun çok güzel,fakat bir 11-12 kilo vermen şart öncelikle.

sana tavsiyem fitness salonuna yazıl acilen,3 ay gitsen 7 kilo rahat verirsin tabi sende yemek yemeyeceksin,yani 3 ay değil de 6 ay yapsan süper olursun..göğüs ve kalça imkansız zaten:) ama dediğim gibi fitness yaparsan beline çalışırsın istediğin olur.. eğer salona gidemem diyorsan da,internette karın hareketlerine bak diyeceğim ama çok faydası olmuyor evde yapmanın..

• benim aram az çok iyi

0|0
    0|0

• sıkı diyet ve koşu egzersiz çok çalışman gerek çok

Yükleniyor...