Evde kilo vermek icin gerekli program

Sitede birkac kisi evde nasil kilo verebilirim,tatile 1 ay kaldi ne yapabilirim diyince yardim etmek istedim..

Oncelikle torrent dosyasi indirebilecegimiz bir program lazim ( ben flashget kullaniyorum ). ardindan linkimiz bu..

link

Dosyayi indirince karsimiza 14 tane video cikiyor.

Programimiz ise soyle:

link

Sagda ki sayfanin uzerine fit testlerde yaptiginiz tekrarlari yazarsaniz kendinizde ki gelismeyi gormus olursunuz.Bende kisa surede 2 kg vermeme sebep oldu.Daha once den 2 ayda 6 kilo verince artik limite gelmistim kilo vermem durmustu.Spor salonuna da gidiyorum extra olarak, baya faydali..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ev içersinde klasik mekik şınav ile vucudunda kas kaybı olmadan şekillendirebilir ayda 5 kg geçmeyecek şekilde zayıflayabilirsin diet yapmalısın gun aşırı yuruyusler ya da yurume bandı bisiklet mutlaka evde bunlar olmalı diet olarak da işlenmiş gıdalardan uzak dur toz şeker sıvı yağ margarin beyaz un doğal beslenmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Youtube'da yer alan FitnessBLender ekibinin videolarını , çalışmalarını takip edebilirsin. Çok etkili. Kesinlikle bak derim ; link : link

0|0
    0|0
  • ben bunu indiremiyorum yardımcı olabilecekler ulaşsın bana

0|0
    0|0
  • diyetsiz olmaz can<3

0|0
    0|0
  • diyet yapmalısın sonra egzersizlerle devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hazır alma biraz araştır öyle yap bence

0|0
    0|0
  • hep ev hep ev kardeş biraz dışarı çık tek yapman gerekenler şunlar. yediklerine dikkat et ve hızlı tempo yürü veya koş bu kadar basit 1 ayda 5 kilo garanti

0|0
    0|0
  • youtube'dan ebru şallıyı izlemek de işe yarayabilir. Ayrıca erkekler için fhm dergi editörü günlük programlar paylaşıyor. onlar da işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • diyet yokmu

0|0
    0|0
  • evde, dışarda ve ya marsta tek program geçerlidir !

sıçtığından fazla yersen kg alırsın !

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...