Sevgilinizin uyuşturucu kullandığını öğrenseniz ne yapardınız?

merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak size; sevgilinizin uyuşturucu kullandığını öğrenseniz ne yapardınız

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Tedaviye götürürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yardıcı olmaya çalışırım ne yapayım

0|0
    0|0
  • Hangi maddeyi kullanıyor? Esrar kullanıyorsa siz de için bence. Çünkü içki ve sigara esrardan daha zararlı. İçki bilincinizi kaybettirir, karaciğeri parçalar. Sigara kanser yapar, damarlar tıkanır. Bu maddelerden dolayı her yıl birçok insan ölüyor. Ancak esrardan ölen 1 kişi bile yoktur. National geograpic'in uyuşturucu belgesellerini izleyiniz. Hemen hemen tüm maddeler araştırılmış. Zararlılar da yazıyor. Zararsızlar da. Araştırmadan ön yargınız olmasın.

0|0
    0|0
  • terkederdim...benimle kullanmadıgı ve malın güzelini kendine ayırdıgı için:)))

0|0
    0|0
    • daha ciddi cevaplar beklemiştim ama sağol gene de

• salında yapman gerekenleri sende biliyorsun ...sadece benimkisi sana karşı eleştirisel bir bakış açısı terket demem tedavi olması için ikna et...çabala bunu sende biliyorsun sana olan tepkim bunları yapmak yerine haala burda duruyor olman

• Aman dikkat et,senide zehire alıştırmasın.bedenin ve hayatın mahvolur.

0|0
    0|0
  • amatem'e gitmeye ikna et

0|0
    0|0
  • hayır bekleme ondan

0|0
    0|0
  • terk ederdim

0|0
    0|0
  • kapıyı gösteririm.

0|0
    0|0
  • siktirgit derdim.

Hiç bir sebep onu kullandırmayı gerektirmez. Kullanan zaten gereksizdir

0|0
    0|0
    • ona çok güvenmiştim, yıkıldım bunu öğrenince :(

• esrar dedi

• bişi olmaz korkma. Sadece bırakmasını iste ve bıraktır.

• Onu uyarırım bir önlemini almazsa hiç düşünmeden çeker giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence ilk onu uyararak başlarım onun yanında olduğumu hissettirim ama beni alıştırmaya ve ya bana zarar verecek bir hareketinde terkederim ama gerçekten sevdiysem onun tedavi olması için elimden geleni yapardım

0|0
    0|0
  • Bütün bağlantımı keserim ne kadar seversem seveyim.Beni düşünseydi böyle bir şey yapmazdı.

0|0
    0|0
  • sevginin çözemeyeceği sorun yok bence yardımcı olurum hep çabalardım

0|0
    0|0
  • Beraber kullanırız <3

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın kardeş derdim.

0|0
    0|0
  • Tedavi olmaya ikna etmeye çalışırdım daha çok vakit geçirirdim onunla destek olurdum ailesiyle görüşürdüm

0|0
    0|0
  • Bırakabilmesi için çareler araştırırdım ve kendisini de buna ikna etmeye çalışırdım. Eğer tedavi olmamakta ısrar ederse yapacak bir şey kalmaz, ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu kullananla olmaz.

0|0
    0|0
  • Hemen terkederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...