TFF'nin Yabancı Kontenjanı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

TFF'nin verdiği 6+0+4 kontenjanı hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce iyi mi yaptı kötü mü?

• İyi Oldu
    45% (44)32% (30)39% (74)Oy Ver
  • Kötü Oldu
    55% (54)68% (63)61% (117)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2000 yılında Uefa Kupası'nı alan Gs kadrosunu iyi biliyorum ve o kadrodaki Türk yıldızların milli takımı nerelere taşıdığına da şahidim.Galatasaraylı arkadaşların (sadece) tepkili olmasına da anlam veremiyorum,şampiyonlar ligi kupasını 11 adet Drogba ile kaldırmak formanın göğsündeki bayrağa haksızlık olmaz mıydı? Elininizi vicdanınıza koyun lütfen.

Ben bir Fenerbahçeliyim,aynı zamanda Çarşı hayranıyım,çocukluğumda da BJK'nın lisanslı sporcusuydum.Ama her şeyden öte Gs'nin o kupaya yeni Ergün'ler,Hakan Ünsal'lar,Hakan Şükür'ler,Bülent'ler,Emre ve Okan'lar ile uzanmasını görmeyi isterim.

Ülkemiz için sağduyulu olmak gerekiyor.Belki yine çeyrek finalde eleniriz topluca,ama gençlerimizi kazanır,sırf vergi yüzünden yatmaya gelen yabancılar değil.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• kötü oldu

0|0
    0|0
  • istifa etmesi gerek artık yeter diyorum

0|1
    0|2
  • Ya ben neden hiç futboldan anlamıyorum .:(

1|2
    0|0
  • ben bununla ilgili yazı okudum ama anlamadım biri bana anlatsın ya :(

0|0
    0|0
  • Paralarımız yabancılara gitmesin.Türk futbolcu yetişmiyor sonra.

0|0
    0|0
  • Kötü Oldu

0|0
    0|0
  • Luzumsuzca ne gerek vardi buna?

0|0
    0|1
  • iyi oldu aslında oynatıyorlar yabancı futbolcuyu sonra Türkiye'de futbol gelişmiyor niye? sen oynatmıyosun ki adamı

0|0
    0|1
    • ne alakası var türk oyuncuları şımarık dengesiz beceriksiz yeteneksiz olduğu için bir halt çıkmıyo ha bide abdullah avcı :D

• ha pardon sende Türk'dün dimi

• @sanane sana mı sorcam? bu benim fikrim

• kötü bir o kadarda saçma

0|0
    0|0
  • selam yine ben :( avrupada oynayan zengin takımlarımız için kötü oldu <3

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş diyolla.

0|0
    0|0
  • saçmalık...

0|0
    0|0
  • yanlış karar

0|0
    0|0
  • Kısaca Türk Futbolunun içine etti ...

0|0
    0|0
  • Çohh kötü yapmıstır.

0|0
    0|0
  • Kötü oldu..

0|0
    0|0
  • türk futbolu battı

0|0
    0|2
  • Kötü Oldu .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• İyi yaptı diyen net olarak söylüyorum kesinlikle ya Futboldan anlamıyordur ya da rakiplerinden korkuyordur artık yapacak birşey yok sezon içinde kural değişemeyeceği için 1 sene idare edeceğiz ondan sonrada Tüpçü gider zaten

3|7
    2|2
    • adam kadın olsa kaşar tüpçü diycem o derece sinir oluyorum demirörene +1

• yada futboldan anlıyosa bile iyi oldu diyenler fenerlidir çünkü sadece fenerbahçenin işine yaradı.

• Türk futbolunu takip etmiyorum.

0|1
    0|1
  • kötü değil berbat

0|0
    0|0
  • Yanlış karar bence.Türk futbolunu geliştirmeye çalışıyolar felan deniyo bide yahu ne alakası var şimdi neyse böyle devam eder yararından çok zararı olur bunun kulüpler zarar görür.Milli takımı geliştirmek istiyolarsa alt yapıya gereken yatırım yapılmalı sağlam programlar uygulanmalı çocuklara şans tanınmalı yoksa daha çok gerileriz.

0|0
    0|0
  • yillardir bu tip uygulamalar buyuk takimlar icin cikartildi. ama kimse alt yapiyo onem vermedi. biz simdi her sene fenerin cimbomun istedigi gibimi transfer yapcaz. buyuk takimlar zaten adi ustunde buyuk. onlar turkiyede en iyi oyunculari bulup getirebilir. ama bu zatlar sadece a takimda basari brkledigi icin alt yapiya onem vermiyolar. obdan sonra asil yabanciya. tabiki ekonomi anlamnda faydasida var ama cok cok fazla bir sayi 10. zatn 25 en fazla oyuncu sayisi.

0|0
    0|0
  • MAL BU ADAM hangı yabancı tribunde oturur meireles baroni sow webo holmen bruno alves kadlec kuyt stoch krasic bunların hangısı trıbunde oturr allah aşkna

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu türk milli takımları dökülüyor . Yabancılara bir ton para dökülüyor adamlar kısıtlamayı kaldırmadı ya yurt dışında avrupa liglerinde yine aynı sistem devam edecek ama türkiyede bence çok uygun oldu. Sanki çok bişey gibi 2 yabancı kenarda duracaktı şimdi saha dışında duracak bence milli takımın geleceği ve yeni yeni yetenekli futbolcular için 10 numara karar.

0|1
    0|1
    • Türk futblcuları bu şekilde gelişmez arkadaşım biraz mantıklı düşünün.

• bu karar 2 yıl önceden alınmıştı doğru ya da yanlış önemli değil. kararlar günlük alınmamalı eğer bugün yabancı sınırının kaldırılma kararı alınırsa 1 ya da 2 yıl sonra uygulanmalı

1|1
    0|1
  • tüpçü bazı kişilerin kıçını yalamaya devam ediyor

0|1
    0|1
  • Avrupada başarı istiyorsanız böyle geri adım atamazsınız ! Gençleri düşünüyorsanız zorunlu paf tesisleri yaptırın alt yapıyı sağlamlaştırın direk 6+0+4 yapmaları gençlerin daha iyi olacağını anlamına gelmiyor.! TFF yönetimi mantıksızlıklarla dolu yanlı bir kurumdur! Yine yanlı bir karardır!

0|0
    0|0
  • İyi bence bu şekilde belki yerli oyuncuda ithal edebiliriz Milli takımın hali ortada... Mesele Borsadan para kaçırarak drogba yı almak değil 10 yaşındaki çocuktan drogba yapmak

0|0
    0|0
  • TFF beyin terk.

0|1
    0|3
  • iyi iyi boşver yerli malı yurdun malı ;) :)

0|0
    0|1
  • AB standartı yok, 6 kişi oynuyor. Peki takımlar milyonlarca doları tribünde oturtmak için mi veriyor bu adamlara?

0|0
    0|0
  • kötü oldu

türk futboluna ihanet ey demir ören

0|0
    0|0
  • bizim ülkede başkanlarda hep sıkındı var. ÖYSYM başkanı TFF başkanı daha nice başkanlar var sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • lan o tüpçü senin taa mk! beşiktaş battı,milli takım rezil halde,fener sana güvendi yerlerde i geriye galatasaray var onuda batırmak için herşeyi yapıyorsun

0|0
    0|0
  • rezilllll

0|0
    0|0
  • Türk futbolu için kısa vadeli olarak kötü uzun vade de güzel oldu

türk futbolcularının yetişmesine zemin oluşturulmaya çalışılıyor

0|1
    0|1
  • En iyi cevap seçilen arkadaş yabancı sınırı ile futbolcu gelişeceğini zannediyor heralde.Altyapı sağlam değilse oyuncu yetişmez yabancı sınırı sadece başarıyı engelliyor.

0|0
    0|0
  • 17 Takıma karşı sadece 1 takım yazık yazık acıyorum ülkemizdeki oynanan futbola acıyorum ülkemizde yaşayan yabancı futbolculara..

0|0
    0|0
  • fenerin uşağı demirören nolacak ne bekliyodunki

0|0
    0|0
  • yanlış bir karar bence Türk futbolunun gelişimini engelleyen bir durum, başka birsey degil bnce. böyle yapmalarının nedeni türk futbolcunun kalitesini artırmk içinmiş ama yanlış bir yöntm bence. sınırlma olmaması lazm.

0|0
    0|0
  • 17 takım red cevabı verirken sadece fenev olsun dedi ve oldu... k.bakmayın ama bu adilik...

0|0
    0|0
  • yabancı sayısını kısıtlamak çözüm değil alt yapıyı geliştirki o zaman türk futbolu gelişsin

0|1
    0|0
  • İyi Oldu :))

0|1
    0|0
  • hiç iyi şeyler düşünmüyorum.

Fenerasyon kendi ipini çekti !

0|0
    0|0
  • herşeye rağmen şampiyon yine gs olacak endişeniz olmasın

0|0
    0|0