Kemal Sunal'ın bir filminde saçmalık buldum da..

KORKUSUZ KORKAK diye bir filmi var.. hepiniz izlemişsinizdir. orda mülayim katiliyle ilk karşılaşmasında sarhoş oluyor ve katili onu evine götürüp bakıyor.. mülayime sağlığıyla ilgili tavsiyelerde bulunuyor.. fazla kilo al sağlığına dikkat et falan diyor.. ama mülayim bana bir ninni söyle deyince nasılsa yarın ebediyyen uyucaksın diyor.. ne kadar mantıksız dimi.. yarın öldüreceğin adama sağlığıyla ilgili neden öğüt veresin ki? Haksız mıyım?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Filmi başından izlemeyince bunlar oluyor. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O komedi filmi, gerçekten uzak mizah açısından baskın olan bir film buna benzer sahnelere alışınız!

0|0
    0|0
  • Offf.. Anlamadan etmeden film izliyorsunuz, bir de saçmalık diye bahsediyorsun. Espriyi yakalamaya ve dönemin koşulları açısından bak biraz. Şu andaki düşünme ve espri anlayışın ile değil...

0|0
    0|0
  • Simdi nasıl düsündün bunu diyeceğim ama demiyorum.

0|0
    0|0
  • belli ki filni bitarafinla izlenissin.bi kere mulayim kendisine kiralik katil tutarken adam diyor ki-dolmusun carptigi adam- bu katil isinin ehlidir hastalikta oldurmez saglikli aninda o seni oldurecek diyor.yani adam illa kendisi oldurecek hastalanip olurse parasinin hakkini veremez diye dusunuyor

0|0
    0|0
  • yeşilçam filmine mantık eleştirisi yapmak ne kadar mantıksız değil mi? ;)

0|0
    0|0
  • onun nedeni adam sağlıklı olsun ki kendi eceliyle ölmesin diye adama para vermişler öldürmesi için.

0|0
    0|0
  • İyisin dimi?

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama o sahneye gelene kadar Kemal sunalın kendini öldürmesi için kiralık katil tutması sana mantıklı gelior mu

0|0
    0|0
  • bide mantık mı arıyorsun :D asfdgh

0|0
    0|0
  • eceliyle ölmesin diye öyle söylüyor. adam kendisi öldürecek

0|0
    0|0
  • Mantık ? Şaban ? Yeşilçam ?

Çok uzak.

0|0
    0|0