Eski sevgiliyi kazanmak için neler yaptınız geri dönsün diye?

bu konu hakında yasamış olanlar cevap versın doönsün diye neler yaptınız sizler erkeler ve kızlar cevap bekliyorum

Güncellemeler:
lütfen kafa bulacaklar yazmasın..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• söyle anlatım ben bunu facede bir kızın durumuna yorum yaparken gördüm asılma gibi bişey degildi fazla ama gevseklik yaptı işte kızdım baya kavga ettik sonra dedim bundan sonra ne ararım nede sorarım sen sen ancak onlara layıksın diye cevap vermesine izin vermedim bastım engeli sonrada aradan 2 ay gecti baska hesaptan ekledi barışmaya calıştı falan işte baya bir süründürdüm sonrada böyle bişey yapamadı bırak asılmayı simdi kız kelimesi bile gecmez agzından :)

0|0
    0|0
    • neguzel kekse bu biraz cok inat ve guurlu

• fazla gurur g*te vurur bir gün özler ne ara ne sor görmezden gel mesaj atsın hemen cevap verme bak nasıl yanıyo canı

• inş dediğin gibi olur

Erkekler Ne Diyor 5

• Her türlü boku yemiştim yüzsüzlüğün dibine vurmuş gurur denen şeyi ayaklar altına almıstım. Sonra anladım ki bir şey olmuyor böyle. Geri çekildim başka biriyle ilişkiye başladım o kendi geldi tıpış tıpış

0|0
    0|0
    • anladım bendemi öyle yapim başka biryle

• anladım denicem ama aklım hep onda nasıl olacak

• Başlarda zor cidden ama 1-2 hafta hiç sorma etme faceden gidip profiline falanda bakma mesaj atarsa cevap verme verirsende çook sonra ver. Alışıyorsun böyle

• biz daha dün aksam ayrıldık.beni hala sevdigini hissediyorum, çünkü bu sabah mesajlastık biraz. istese umursamayıp beni merak etmeyip cekip gidebilirdi. şimdi mesaj atsa seni seviyorum dese çok mutlu olurdum heralde. ama geri dönmezdim, sonuçta ayrılan oydu. bir yandan onu unutmak istiyorum bir yandan da keşke ona dönebilecegim bir şeyler olsa da dönsem diyorum. unutamıyorum da.. hatta internetten film arıyodum. bir kac saatliğine de olsa onu düşünmeyeyim diye.

0|0
    0|0
    • bizde öyle olduk bende yol ariyorum neyapabilirm diye

• anladım

• ben geri dönmek için bir mesaj attım benimkine. şimdi nolcak bilmiyorum :D

• eskı sevgılımı kazanmak ıcın tum arkadaslarıyla arkadas oldum ve ona kutu kutu cıkolata aldım ıstedıgı sevdıgı herseyı aldım ama vermedım hepsını bı anda verdım mutlu etmeye calıstım evının onune gıttım dısarı cık suprız var dedım cevap vermedı gıtmedım bekledım baktı guldu durdu gecenın bı kacında eveden cıkıp onunla gezdım .. yerı geldıgınde agladım ...

0|0
    0|0
  • Çekil köşene bekle birşeyler yapma seviyorsa kendisi gelsin

1|0
    0|0
    • anladım haklısın olacağa variyor

• hediye alrıdım tlf nosunu biliyorsam mesaj falan çekerim facede sanal hediye gönderiridim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• toz oldum her yerden bağlantımı kestım iyice merak etsın diye bir sene sonra evlılıkle geri döndu ama bir bka yaradı mı haayır çunki kimse o kadar saf ve temiz geri dönmez

2|0
    0|0
    • anladım bende aramiyorum mesaj çekmiyorum faceimi dondurummı

• zamanla unutulmayan aşk acısı yoktur unutma. akışına bırak

• haklısın

• geriye çekilip bekledim suçlu ben bile olsam tıpış tıpış geri geldi hiçbişey yapma sessiz kal her giden döner

0|0
    0|0
    • suclud egilmim ama ben suçluyum ona göre

• bende aynı durumdayım ben suçlu değilim ama ona göre ben suçluyum bugün 4. gün bekliyorum illa gelcek içim acıyo ama bekliyorum ki zaten arayıp sormam hiçbi şekilde

• aynı durumdayız allah yardımcımız olsun

• Evininin kapısını çaldım açınca zaten şaşkınca kaldı.bişey yapmasına izin vermeden sarıldım bir anda o da dayanmadı sarıldı bu kadar

0|1
    0|0
    • aynı şeyi bana da yapmıştı bir kız arkadasım. nasıl sımsıkı sarılmıştık :) ağlamıştı o an. ben de kendi ellerimle silmiştim gözyaşlarını. içerde saatlerce sarıldık ama. tv, bilgisayar falan kapalıydı, müzik yoktu sessizdi oda, ama hiç sıkılmamıştık.

• Aynı şekildeee oturduk koltuğa saatlercee :)

• Hiçbırsey yapma

0|0
    0|0
  • benden gittiyse dönsün diye uğrasmam. askımdan ölsemde grurum el vermez. defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • Kurala uymak gerek Kadın kıskanırsa soğur erkek kıskanırsa daha çok sever :)

0|0
    0|0
  • salıverdim gitti sonra geri döndü

0|0
    0|0
    • dönemrmi yani acaba

• üstüne gittiğinde sıkılıyorlar ne bileyim ben öyle yapıyorum takmayınca o görüşmek istiyor seninle

Yükleniyor...