Bjk başkanın şuana kadar yaptıklarını?

Bjk başkanın şuana kadar yaptıklarını biliyormusunuz.
Gökhan Gönül sözleşmesi bitmeden hatta şampiyonluk yarışında ki oyuncunun aklını çeldin ve sözleşme imzalattın.
Etoo nun aklını çeldin. Hatta şikayet ettiler eski Bjkli ceza vermedi.
Olcay'ı bedavaya Ts ye verdi ama tek şartı vardı altı ay enazından Fenerbahceye vermeyeceksin dedi. Ts başkanı ise kabul etti. Peki siz bunlardan haberiniz var mı.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle katılıyorum. Valla helal olsun Mehmet Ekiciye dün bende takip ettim öğleyin bu haber düştü spor medyasına ve internete, bir insanın saha içindeki futbolculugu kadar saha dışında insani olarak gösterdiği dik ve karakterili duruşuda çok önemlidir. Sezon arasında veya sezon sonunda kulubümüzün bir futbolcusu olur veya olmaz bu karışılıklı iyi niyet veya anlaşmaya bağlı ayrı bir konu ama karekterli duruşuyla bir sporsever olarak saygımızı ve takdirimizi kazandı.
    Mehmet Ekicinin şu lafı çok çarpıcı gerçekten “Ben Fenerbahçe ile anlaşmama rağmen Trabzonspor’un anlaşmasının önemli olduğunu söyledim. Beşiktaş benim Fenerbahçe’ye transferimi bozmaya çalıştı. Benim rengim belli. Ne olursa olsun Trabzonspor oynatsa da oynatmasa da sezon sonunu bekleyeceğim ve Fenerbahçe’ye imza atacağım. Beşiktaş transferimi bozmaya çalıştığı için asla Beşiktaş’ta oynamayacağım.” dedi gerçi bu açıklama hepimizin bildiği bir gerçeğin altını kalın çizgilerle tekrar çizdi. Tıpkı beşiktaşın eto'o ile kulubüyle görüşmeden önce futbolcuyla görüşmesi gibi, tıpkı GG ün haziran ayında sözleşmesi bitmeden önce ta ocak ayında görüşmesi gibi... Haberin detayları ve videoyu izlemek için lütfen bakınız
    www.milliyet.com.tr/.../...egim--PMXOVmLQeAaM.html
    amkspor.sozcu.com.tr/.../

0|2
    0|2
    • Gelicek en sonunda huzura kavuşacak Mehmet oynamasa bile sahip çıkmamız lazım duruşundan dolayı birde 10-11 sezonu şampiyonu Fenerbahçe desin yeter.

• istekliyse şartlarda oluşuyorsa gelsin tabi
      futboluyla takıma + verecek her futbolcuya kapımız açık yeterki mücadele koysunlar ortaya

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• evet var

0|0
    0|2
    • Eminmisin. Türkiye kurallarını bilmiyorsun Türkiyede iki klüp görüşmek istiyorsa altı ay bile olsa klübünden izin almak zorunda ilk bunu öğren kulakdan dolma şeylerle karlıma gelme ezilirsin.

• futbol kuralları ülkeden ülkeye değişiklik göstermez. fifa ne diyorsa bütün dünyada o olur. senelerce hakemler Beşiktaş'ı dilim dilim doğrarken bu kadar adalet sever olduğunuzu bilmiyorduk valla😀 bu elinizden gitti diye üzülüyorsunuz

• Öyle üsluba böyle cevap verilir Seviyoruz seni FİKRET BAŞKAN <3

0|1
    0|2
    • Evet haklısın Turgay Demir'i de Fenerli yaptık her Bjkli neden Fener forması için iddiaya giriyor sence.

• Aglamadı kardeşim sen para için sattın bizi dediler. Gökhan sezon ortasında sözleşme imzaladı diye kırıldı sadece. Sen daha bunu bilmiyorsun.

• Biz sizin gol kralınızı alırız. Biz sizin kaptanlarınız alırız. Tümer Serfgen Metin Oktay gişbilerinizi alırız siz bizim kimi alıyorsunuz bir gol atmayan asist ikiuyi geçmeyen oyuncumıuzu.

• Olcaya özel fener maddesimi koydurmuş buna inandınız mı olcayı fener hayatta alır mı biraz uyanık olun :D aziz yıldırım çok para vererek mehmetin aklını çeldi bakalım ceza vereceklermi ama sanmam fenere dokunmazlar

0|0
    0|2
Yükleniyor...