Gönüllü olarak Kan verdiniz mi ?

Hayatınızda hiç kan verdiniz mi gönüllü olarak ? Size de birgün lazım olacağını ve kan arayacağınızı düşünmediniz mi ?

Ben düzenli olarak 6-7 ayda bir kan veriyorum Kızılay' a.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Dört ayda bir veriyorum.

0|1
    0|0
  • Verdim abicim gecen ay bir kiz cocugu icin ilik araniyordu o kiz icinde kan verdim

0|1
    0|0
  • Vermek istedim de olmadi

0|1
    0|0
  • Vermek istiyorum ama veremiyorum.s

0|1
    0|0
  • 3 ayda bir düzenli olarak kan veriyorum ..

0|1
    0|0
  • Dövme yaptırana kadar 6 ayda bir veriyordum.

Fakat artık 2 senedir bir.

0|1
    0|0
    • Niye ? dovmeyle ne alakası var mıs ? ben hala 6-7 ayda bir gidip veriyorum yani.

• Cok mu dovmen var peki ? Yani ben anlayamadım ondan soruyorum. Neyse ben bir arastırayım bakalım bu durumu. Sonra basımıza birsey gelmesin, durduk yerde :)

• Hayır. Şimdi bende bir bakayım dedim ama yazan 1 sene sonra verilebilir diyor.

Araştırdıktan sonra bana da yazarsan.

• vercektim kanin yeterli degil dediler :(

0|1
    0|0
    • tamam olsun, en azından denedin yani. bence eger saglıklıysa bir insan ve bir sorunu yoksa, mutlaka kan vermeli. hem kendi bedenimiz acısından, hemde baskalarının hayatı acısından cok faydalı ve gerekli birsey.

• bencede ben cok üzülmüstüm olmaz deyince... benden önce girenler sonra girenler hepsi verdi birtek ben verememistim

Erkekler Ne Diyor 5

• 6 ayda bir veriyorum

0|1
    0|0
  • 4-5 defa verdim sonuncusunda yarım aldılar biraz sıkıntı cıktı :)

0|1
    0|0
  • ilaç kullandığım için veremiyorum maalesef

0|1
    0|0
  • 6-7 ay beklemene gerek yok 3-4 ayda bir verebilirsin ben 4 ayda bir veriyorum zaten hastanedeyim gerek olduğu zaman da beklemiyorum 4 ayı

0|1
    0|0
  • Ben verdim, onlar almadi.

0|1
    1|0
Yükleniyor...