Satın alma ve insan kaynakları mı bankada gişe memurluğu mu?

4 yıllık maliye mezunuyum. 2 aydır iş arıyorum. Şekerbankın sınavını kazandım görüşmeye gittim olumlu oldu şubeden görüşmek istediler o da olumlu oldu gişede başlayabilirsin dediler. Aynı gün içinde daha önce görüştüğüm bir plastik ambalaj firmasını satınalma ve insan kaynakları sorumlusu olarak işe başlayabilirsin dedi. Bankada gişe memuru olarak alacağım maaş maximum 1000 tl şirkette alacağım maaş 1500 fakat aklımı kurcalayan şekerbank gibi kurumsal bir yerde mi ilerleme şansım daha fazla olur yoksa ufak bir limited şirkette bu pozisyonda daha çok ilerleyebilir miyim lütfen yardımcı olun :S

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sekerbank sorgusuz sualsiz diger bankalara gecis yaparsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba Kara Melek

İnsan Kaynakları tabiki o da soru mu..

Banka'da çalışmak haram. Pis para oradan gelen para

Olsaydım ben olurdum

1|0
    0|0
  • Banka da ilerisi var şirkette o kadar çok ilerleyemiyorsun. Şirketin batması bankanın batmasına oranla çok çok daha yüksektir. Şirkette işsiz kalabilirsin ama bankada öyle bir derdin olmaz. Ayrıca bankada bir süre sonra o maaşın ikiye katlanır.

1|0
    0|0
    • Çalışacağım şirket beypiliç şen piliç gibi büyük tavukçuların ambalajını yapan bir şirket ve yurtdışına ihracata açılmayı planlayan bir şirket yani türkiyede gelebileceği en yüksek yere gelmiş batması söz konusu olmaz diye düşünüyorum

• sanırım bu yönde tercih yapıcam teşekkür ederim:)

• Rica ederim :) Hakkınızda hayırlısı olsun.

• İkisinin de maaşı azmış.Ama Satınalma bence daha iyi.Daha önce calısmıstım

0|0
    0|0
    • Hmm peki küçük bir şirketten daha kurumsal bir yere geçme şansım nedir

• İyi bir referans.Bir de uzun süre tecrübe

Kızlar Ne Diyor 3

• her iki durumda da terfili sistem mevcut. zamanında ben de ikilemde kalmış ve şuan bağlı bulunduğum kurumda karar kılıp bankayı elemiştim. pişman mıyım? evet. insan kaynakları çok dallı ve sağlam psikoloji gerektiyor. ki, yüksek lisans yapıp donanımlı olmama rağmen yer yer ve sık sık pişmanlıklar yaşarım.

1|0
    0|0
    • benim amacım zaten küçük bir şirkette işi öğrenip iyi bir kuruma geçiş yapmak çünkü iyi bir kuruma girmek için sağlam referanslarım var fakat tecrübe edinmem gerek

• zaten gişeden başlıyorsun ya. terfili sistem dedim ya. + ilk giriş için önerdikleri maaş da iyiymiş. ayrıca da referans var ama tecrübe edinme biraz kafamı karıştırdı..

• Yani şöyle çok büyük kurumsal şirketlerde çalışmam için bana yardımcı olabilecek tanıdıklarım var fakat hiç iş deneyimim olmadığından pek yardımcı olamıyorlar

• banka daha mantıklı bnce hem tatılı bellı hemde daha hızlı ılerleyblırsın ama obur tarafta daha yogun olursun bıde cteisde çalısırsın sanırım

0|0
    0|0
    • evet fakat 1 e kadar hafta içi 7de çıkıcam fakat bankada haftaiçi en erken 8 buçuk :S

• haklısın ama iibf mezunu da çok ve iibf mezunlarının yapabileceği en iyi iş bankacılık bu yüzden talep fazla bence

• ewt talep fazla ama yınede sen bılırsın bnce bankacılık daha mantıklı

• Bankada giseciysen arti satis ve pazarlamaya da hazir olman gerek.

1|0
    0|0
Yükleniyor...