Pendik Belediyesi 1+1 dairelere sınırlama getiriyor.

Pendik'te belediyenin aldığı kararla özellikle bekârların tercihi olan 1+1 daireler artık yapılmayacak. haberini şaşkaloz vaziyette nette okudum bugün.

Bu habere ne diyor sunuz?

__ Bekar olup öyle küççük dairde oturup öyle büyyyük yaramazlık yapmayı hayal falan etmek yok yassak kardeşim.Aile olacaksın.Ahlaksızlığın lüzumu da yok! Ne diyorsam onu yapacaksın.O kadar.

Denilmeye başlandı memlekette biz muhterem vatandaşlara gibi geldi bana . Allahım aklıma mukayyet ol neler göreceğim daha, ömrüm yettikçe acaba?

Güncellemeler:
Arkadaşlar,bu benim sorum.Ve cevabın en güzeline dair verilecek karar da tamamen bana aittir.Bundan doğal ne olabilir.

Ama sizin karşı düşüncelerinize katılmasam da tartışmaya layık bulacağım da kesindir.

Bence etraftan önce kendi aklımıza dönüp bir bakmalıyız.Bir de, bir on yıl sonraya bakarsak fena olmaz derim.

İnanın,on yıl sonra siz farklı düşüncedekileri haklı bulmak ve şu an duyduğum kaygılardan kurtulmuş olmak beni kat be kat mutlu ederdi.Zira muhalefetin de aşıklısı değiliim.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• "Ekmek bulamayan pasta yesin!" sözü doğru mu yanlış mı diye tartıştık yıllardır.

Pendik Bld. Başkanı Kenan Şahin efendi de bu çağın Marie Antoinette'si galiba.

Kendisi gibi yaşamayan veya düşünmeyenleri ötekileştiren, hatta fırsatını bulduğunda harcayan bir hayat felsefesinin pıtrak tohumlarıdır bazıları.

Onlara göre İzmir gavurdur, sadece seçimden seçime gidip "aslan İzmirliler, oyunuzu bana verin" denmek için vardır haritada.

Onlara göre Eskişehir fuhuşun başkentidir.

Gecenin şu saatinde Ankara'nın göbeğinde Ulus'ta her cinsiyetten ve cinsten onlarca motor müşteri kollamaktadır açık açık.

Keza İstanbul'da otobanlar veya köprülü kavşak girişleri "al götür, işini bitirince getir" servisi yapan mahonilerle doludur.

Fuhuş için gelen nataşaların başkenti günümüzde (maalesef) Trabzon'dur..

Ama olmaz, o illerin belediyeleri Akp'lidir. Onlar 3 öğün zemzem suyuyla ön yıkamalı yıkanmışlardır, leke tutmaz deterjanlarla pişirilip önümüze konmuşlardır, yerseniz.

Bilmem kimin bilmem neresinin kılı olmak (haşa) İslamın 6. şartı sayılmaktadır.

Yanıbaşımızda, Kerkük'te şehit edilen Türkmenler "olur böyle vakalar" haberinin başlığıyla çıkacaktır belki..

Doğu Türkistan'da katledilenlerin yolu sapadır. Hem "dost ve kardeş Çin'le atarlanmaya gerek yoktur onlar ve oralar için.

Ve onlara göre Mursi'yi desteklemek farzdır.

Çünkü memleket onlarındır artık.. Ve onlara la diyen çapulcudur..

Yerseniz tabii..

0|2
    1|1
    • Bu kadar saçma sapan bir yorumu en iyi seçene teşekkür ettim..Bütün yazdıklarınız sallama...10 yılda neler yapıldı ve yapılıyor ? Etrafına bir bak...

• Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda mı temucin bey sizce?

Ya da öyle olması gerekseydi Allah herkesi herşeyiyle aynı şekilde yaratmaktan (haşa) aciz miydi?

Yapılan veya yapılmayanlar, iyidir-kötüdürler tartışılabilir. Ama herkes kendi fikrini belirtme ve minimum da olsa fikrine hakaret edilmemesini isteme hakkına sahiptir.

Erkekler Ne Diyor 10

• yok be canım bizim fesat düşüncemizdir o. onlar cennetliktir. :) bunu kesin bizim bile bilemediğimiz iyiliğimiz için yapıyorlardır.

1|0
    0|0
  • zihniyetlerini... :D ya arkadaş iyice sapıttı bunlar yemin ediyorum sanane kardeşim isteyen istediği gibi yaşar istediğini yapar size ne ya Ahlak polisi oldular yemin ediyorum

1|0
    0|0
  • Bilemem ama pek güvenilir değil, malum kamera filan koymadıkları ne malum ki, gerçi bu da ayrı paranoya aslında güzeldir ama işte riskli :&

cut.

1|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun. her duyduğuna inanma...belediyenin öyle bir karar alma yetkisi yok..Kim ne yapar yapar...belediye haracını vergisini her yıl alıyor..

1|0
    0|0
    • ben haberlerin yalancısıyım Link veremedim.Ama nete girin bulacaksınız haberi.bence de olmamalı ama olmaz denen neler oluyor.

• Haber doğru bir geri zekalı kendini şöhret etmeye çalışıyor..kim nerede oturacak onamı soracaklar ? Dangalak oğlu dangalak...Yargıdan mahkeme kararını alıp kıç üstü eşşekten düşecek...bekle gör...

• Dilerim herşeyde olduğu gibi yargıyı da kılıfına uydurmazlar.

• İşin mantığında hata var bir kere. Olay 1+1 den kaynaklı diye düşünüp sınır getirirseniz, amacı yaramazlık olanlarda gider 2+1, 3+1 tutar, önüne geçemezsinizki :D

1|0
    0|0
    • Bende seviyorum ama insansiz halini.

• Kac yildir buradayim ben.cok yozlasti.bazen ne burasi diyorum. Allahtan marina var.

Her caddesini gecesini gunduzunu de bilirim ayrica.

• Nasıl bakarsanız öyle görürsünüz aslında. Bende uzun yıllardır Pendikteyim. Hatta kumsalında yüzecek kadar , sahildeki meşhur parkında oynayacak kadar uzun :) Çok şey değişti elbet, insanlarda öyle..

• ben böyle belediyeyinin önüne sıçarım

1|0
    0|0
  • insanları yasaklar ile engellemeye çalıyorlar .

bu demokratik diktatörlüktür. yakında 18 doldurdun evlenmek hemen çocuk yapmak zorunlu diyecekler .

halen koyun olup takip edenleri anlamıyorum

bu kadar odunmu insanlar

1|0
    0|0
  • tecavüzden başlasalar olaya nasıl olur ? eve hatun atmışım kime ne tecavüz mi edelim bizim yaptığımız günah ta o mu mübah ?

1|0
    0|0
    • olmaz tecavüz edecek yaşa başa geldiysen evleneceksin kardeşim..:)

• Pendikli olarak toplanalım ama suç pendikliler de yanlışsam söyle

1|0
    0|0
  • kimsenin hayatına müdahale etmedik. ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu belediye sinirlarini bazen terk etmek istiyorum yalan yok..hayatlari boyunca saçma isler pesinde oldular.

1|0
    0|0
    • Yol,ulaşım,sosyal tesis,altyapı v.s herşeye çözüm buldular ahlak zabıtalığı kusur kaldı .

• Pendik güzeldir severim. Özellikle sahil tarafı ve sosyal olanakları birçok belediyeden daha iyi.

• ahlaksızlığın lüzumu tabi ki de yok

1|0
    0|0
    • Sizce ahlaksızlık nedir ve nasıl engellenir?Tespiti yaşadığınız dört duvara göre mi yapılır ve çözümü de o dört duvarı büyüterek mi bulunur?

• Ahlaksızlık yapacak olan 1+1 e bakmaz gider 2+1'de de yapar :D Böyle bir uygulama bu nedenle iptal edilmişse saçma bence ...

• bence de molii bence de..

Yükleniyor...