6+0+4 sistemini değerlendirin arkadaşlar

Federasyon Yabancı sinirlamasini değiştirmedi 6+0+4 olarak kaldı bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bence çok saçma bir sistem Yabancı kuralı koyarak türk futbolunun gelişeceğini sanan bir salak var federasyonun başında derhal istifa etmeli Demirören sen para verir alicaksin Onlar tribünde oturacak Olurmu böyle sistem !

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Karardan sonra açıklama yapıyo Şerefs*z daha ''Görevimizin başındayız '' diye ..

Resmen bitirmeye çalışıyo Türk Futbolunu.. Madem bu şekilde gelişeceğini zannediyosun ek takviye bir kaç kural daha koy gerizekalı ..

Galatasaray'ım için izliyorum Spor Toto Süper Ligi.. : /

1|1
    0|2
  • Tüpçüyü sevmeyen +

1|1
    0|0
  • böyle sistem olmaz

0|0
    0|0
  • bu kararı kınıyorum

0|0
    0|0
  • amerikanın oyunları bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• berbat

0|0
    0|0
  • Şu an bu kara çıkmasa belkide Nani,Cardozo,Adebayor Türkiyeye gelecekti ama saolsunlar Türk futbolunu geliştirmek isteyenler engelledi,

1|0
    0|0
  • eğer 6-0-4 kuralı değiştirilecekse bugünden söylenip 2 yıl sonra uygulamaya konulmalı. federasyonda kararlar günlük alınıp günlük uygulanmaz

Federasyonun aldığı karar doğrudur. dik duruşundan dolayı federasyonu tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
    • kardeş nasıl doğru karar sen inanıyormusun Yabancı kuralı koyunca türk futbolunun gelişeceğini

• hayır ama kararlar günlük değişmemeli. bu kararda 2 yıl önceden alınmıştı.

• Yapma kardeş ALLAH aşkına

• istifa tüpcü istifa tüpcü

0|0
    0|0
  • Bence sınırsız olmalı ama var bu isin altında bir is aynı kalite yerli yabancının 2 katı bonservis alıyor

0|0
    0|0
  • lanet olsun böyle insanlara

0|0
    0|0
  • TFF istifa

0|0
    0|0
  • Çok saçma orta saha boş kalır asdfasdf

0|0
    1|0
Yükleniyor...