Kapalı bir kadının çalışması hakkında neler düşünüyorsunuz?

kapalı bir kadının çalışması hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
18|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanlar çalışmasa Türkiyede işsizlik sorunu kalmaz. Hem ucuza çalışıyorlar hemde hiç hakkını aramıyorlar itiraz etmiyorlar. Birden çok iş yapıyorlar. Harcatıyorsunuz kendinizi piyasayıda düşürüyorsunuz.

1|1
    5|3
    • Teşekkür ederim gül için

• çok güzel bir analiz

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 43

• özgür bir ülkedeysek sorulacak soru dahi değil.açığı kapalısı kürdü lazı çerkezi alevisi sünnisi herkes çalışabilir.

0|1
    0|0
  • Sonuçta oda bir birey gayet normal çalışması.

0|0
    0|0
  • Kadınlar arasında neden ayrım yapıyorsun ki? Kapalı ya da açık kıyafet giymen neyi değiştirir.

Saçmalamışsın.

0|1
    0|0
  • Başı gibi davranışları da kapalıysa mutlu olurum ama sadece başı kapalı hareketleri açıksa iyi şeyler düşünmem.

0|0
    0|0
    • :) ona da pek kapalı denmez zaten

• hatta onunla ilgili kötü bir benzetme :)) ama ne yapacan kimi inancı gereği kimi bazı şeyleri bastırma amacında örtünür

• Namusuyla calişan icin acık kapalı ne farkederki

0|1
    0|0
  • Her medeni insan gibi kapalı kadınlarında çalışması gayet normal açık veya kapalı olmak kişinin sosyal yaşantısını etkilememeli

1|0
    0|0
  • one yaaaaaa herkez calışa bilir namusu ile şerefi ile kadınlarda özür erkekler gibi allah herkezın rızkını verir çalişa bilir.. eşime güvenim sonsuz.

0|0
    0|0
  • Merhaba Dilruba;

Kardeş kapalı olsun açık olsun , ben kadının mecbur olmadıkça çalışmasına karşıyım

Yani illa de çalışacaksa kendine uygun işlerde çalışsın

Memlektte bir o kadar aile babası, genç delikanlı işsiz gezerken

Bir o kadar kadının olur olmadık işlerde çalışması hoş mu..

0|0
    2|1
  • Çalışmak isteyen her kadın çalışsın. Bunda kapalı veya açık diye bir ayrım yapmanın anlamı yok ki.

1|1
    0|0
  • BUNUN kapalısı acığı yokki arkadasım hayat zor ve gecim sıkıntısı cok herkesin elinden geldiğince yardım etmesi gerekir

0|1
    0|0
    • Arkadaslar arkadasın amacı kapalı acık değil arkadasın amacı calısmak istemiyor baktı kimsede onun dusuncesini desteklemiyince buna kılıf buluyor ve isine geldiği kisileri altına katılıyorum diye yorum yapıyor sizde sazan gibi atlıyorsunuz bunun amacı yan gelip yatmak

• Kapali acik ayrimi varda biz mi bilmiyoruz guvendigin saglam bir is bulduysan calisacaksin elbet. Sende herkes gibi insansin haklarin var. Herkes dunya dondugu surece ekmeginin pesinde olacak sende dahil =)

0|1
    0|0
  • Kapalı derken? neye kapalı?

0|0
    0|0
  • çalışmayan kadınla işim olmaz

0|0
    0|0
  • Normal bişey, o da insan, o da kadın.

cut.

0|0
    0|0
  • çok iyi şeyler düşünürüm. neden çalışmasın ki...

0|0
    0|0
  • allah çalışanı sever.

0|0
    0|0
  • Genelev'de çalışıyorsa neden o zaman kapalı diye düşünürüm. Onun dışında başı açık ya da kapalı her işte çalışabilir.

0|1
    1|1
  • Banane derim istiyosa çalışsın.

0|0
    0|0
  • neden calısmıyormus bayanlarda kapalısı acığı böyle ayırt etme cok yanlıs calısmalı gecimini sağlamalı

0|0
    0|0
  • Gayet normal karşılıyorum. Bundan daha tabii ne olabilirki?

0|0
    0|0
  • Sukurler olsun bu gunumuze.

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma bir soru

0|1
    0|0
  • hiçbirşey düşünmüyorum

çalışsın tabi

0|0
    0|0
    • ama sen kapalı bir kadın diye sormuşsun

sonra yorumlarında genel olarak kadınların çalısmasından bahsetmişsin

bence de kadınlar çalışmasın, iş hayatı yeterince stresli zaten, kadına yük olmaktan başka birşey değil. ayrıca çocuklar ve erkek ilgi göremeyince aile düzeni kalmaz ortada

• Kapalı olması bir şeyi değiştirmez. Çalışmak istiyorsa, çalışsın.

0|1
    0|0
  • herkes çalışmalı, kapalı açık fark etmez.

0|0
    0|0
  • olurmu öyle sey tabikide calısmalı ayakları ustunde durmalı

0|0
    0|0
  • Soruya bak

0|0
    0|0
  • kapalı bir bayanın çalışması hakkında bişeyler düşnen birinin ağzını burnunu patlatrım

0|0
    0|0
  • çalışabilir neden çalışamasın ki sebep ne çalışmaması için. çağdaş ve açık görüşlü bir ülke sonuçta

0|0
    0|0
  • hayat müşterek. .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 18

• kapalı bayanın çalşması uygun değil kardeşim.. bunu bilmeyenler , islam dini mensubu olmayanlar da yorum yapıyor bilmeden. fakat bu basite alınacak bir şey değil. eğer profildeki sen isen tabii önce çalışacağın işe bağlı. belki buradan söylemek uygun değil , kim ne derse desin müslüman bayanın açık ya da kapalı fark etmez internet gibi kimileri için kötü anlam taşıyan , o yöne kullanımı çok olan bir yere fotoğraf koymak senin gibi düzgün bir kapalıya yakıştığını söyleyemem. bu benim düşüncem. gerisi sana kalmış :/ bayanların çalışması eğer benm gbi deli doluysa daha iyi :) evde durup kafayı yemektense... fakat çalıştığı işe bağlı...

0|2
    0|0
    • yorumlara bak oku insanlar artık cahil değil herkes yuzde 80 calısmasını destekliyor bunlarda evde oturup sismek icin kılıf bulmaya calısıyor peygamber efendimizin hanımıda ticaret yapıyormus oku arastır

• hangi hanımı ? hazreti hatice diyorsan o peygamberimizden önce yapıyordu onunla evlennce yaptı mı bilmiyorum fakat zaten peygamberimizi korumak için ona evlenme teklifi etti. fakat farkındaysan ben çalştığı işe bağlı dedm kardeşim. insanlar cahil değil diyorsun destekliyor diyorsun , herkes yaratanı inkar ediyorsa ne yani bende mi inkar edeyim milletin sözüyle hareket eden birisin sanırım bu lafından onu anladm kusura bakma...

• Çalışmalı..

Kapalısı açığı yok bu işin, ekonomik özgürlük bir bayanın en büyük gücü.

0|1
    0|0
  • Kapalısı açığı mı var para kazanmanın.

0|2
    0|0
  • Çalışabilir gayet doğal

0|0
    0|0
  • Desteklerim...

0|0
    0|0
  • neden bunu anormal bir şeymiş gibi soruyorsunki?çalışmak,kendi ekonomik özgürlüğünü almak senin en büyük hakkın açık,kapalı farketmez ki

0|0
    0|0
  • kendi tercihi

0|0
    0|0
  • niye olmasin o da insan

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum. Herkesin çalışma hürriyeti vardır. İnsanın giyimine karışanlar asıl yobaz olanlardır.

0|0
    0|0
  • niye kapalilar calisamazmi onlar evde oturup cocukmu dogurmak zorunda anlamadim

0|0
    0|0
  • bayanlarda calısmalı

0|0
    0|0
    • Çalışmamalı demiyorum ki. Şu 300-500 tl ye çalıştırılanlar var ya hepsini çekin piyasadan diyorum.

• İnsanları ortulere ayirmadigim icin sorun yok..Kadın kendi ayaklari uzerinde durabilmeli.

0|0
    0|0
  • Calisir, calismali tabi ki niye ayrima gidilsin ki zaten

0|0
    0|0
  • Kapalı olması calısmasına engel degilki bisürü calısan kapalı kadın var, çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • Açık kapalı herkes ayaklarının üzerinde durabilmeli.

0|0
    0|0
  • Çalışabilir o da normal bir insan.

0|0
    0|0
  • kapalı açık ya da kadın erkek ne fark eder. her fert kendi ayakları üzerinde durmalıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...