Öyle bir an gelsin ki o an beni öpsün istiyorum, nasıl olabilir bu?

erkeklere soruyorum, diyelim ki hoş bulduğunuz beğendiğiniz bir kız var, ama kızın niyetinden emin olmadığınız için bir şey yapmıyorsunuz, kız yanınızda nasıl dursa ne yapsa ne olsa onu öpmek istersiniz ya da öpmeye yeltenirsiniz bana senaryo yazın ama öyle masumane bir an gibi yani sapıklığa çekmeyin hemen lütfen.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız çok afedersin do*alsa bile ben hiçbirşey yapmam... Çıkıp beni taciz etti deme ihtimali her zaman mevcut...

Dolayısıyla kız öpmeden ben öpmem

cut.

0|0
    0|0
  • ben öpmem sevgilim olursa öperim ya kızar höyt diye bağrırsa yerin dibine sokarsa . . . ama o öperse ohhoooo hohohoho ... ohohhohoohhooh... . . ohoho ...

0|0
    0|0
  • emin değilsem bana sarılmadan öpmem.böyle bir bankta falan otururken sokul ona yüzünü kaldırıp dudaklarına bak onun e bir zahmet öpsün artık:))

0|0
    0|0
  • güzel bir koku sonra herhangiibye bakarken yanına iyiyce sokul ona cesaret ver tenin değsin ozaman o gereğini yapar

0|0
    0|0
  • göz göze temas olmadan o iş olmaz, kişisel alanın içinde yer alman şart. Yada direk atar yap yakayı topla ahanda böle link

0|0
    0|0
  • çok sakıncalı bir durum bir öpücük ile bütün vücudun alev alır sölim?

1|0
    0|0
  • öperiz de sonrası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen öp hadi be gizli..

Yap bunu.

0|0
    0|0
    • Güvenemem... Bu ülkede bir kız beni taciz etti desen güler sana polisler...

ama bir kızın senin için şikayetçi olması bile yeterli...

• Hep diyoruz bunlar planla programla olmaz doğal gelişir diye ama idrak edememe sorununuz var sizin.

0|0
    0|0
    • aynen .. Tabii iki tarafta bu doğal akışa bırakırsa kendini...

• Gel beni duduşla de.

0|1
    0|0
Yükleniyor...